Vychází singl Pápá, k němuž si fiedlerski přizval Bena Cristovaa a STEINA27

23.01.2021

Poněkud překvapivá kolaborace fiedlerski, Ben Cristovao a STEIN27 přichází se singlem Pápá a jsou možná největším překvapením začátku roku. Trojice svérázných umělců spojila své síly do jednoho rytmu, a přitom každý v tracku nechal svůj identický otisk. Novinku Pápá režíroval a produkoval Ondřej Kudyn, který tak oslavil výročí od prvního společného songu s fiedlerskim. Pápá videoklip už nyní najdou fanoušci na YouTube a singl na streamovacích servisech.

"Měl sem ten beat schovanej už od prvního lockdownu, kdy to ze mě vypadlo docela rychle. Dlouho sem přemejšlel s kym to udělat, až sem si s Benem pouštěl novou hudbu co sem měl v šuplíku a jeho to hned vzalo. Sem strašně rád, že to dal. STEIN27 do toho pak poslal to co poslal & zapadlo to do sebe jako puzzle," říká fiedlerski.

Ben Cristovao se ke spolupráci na Pápá songu vyjádřil slovy: "S fiedlerskim jsme kolem co do spolupráce už dlouho kroužili, takže jsem mega rád, že to konečně klaplo. Když mi pustil hudbu, na které pracoval, okamžitě jsem se chytl, a tak nějak jsem věděl jak a co psát. fiedlerski si to pak nasměroval melodicky a domluvil epický feat se STEINEM27. Mam z toho projektu obrovskou radost!"

O videoklip se postaral ostřílený režisér Ondřej Kudyn, který tentokrát v klipu zapojil více prvků, než je zvykem. "Byla to týmová práce bandy kamarádů, co každej něco umí. Já se nechal inspirovat různejma scénama a obrazama, co mě ovlivnily. Levitující Stein je scéna breaking bad, a má znázorňovat, jak na mě zapůsobil jeho text, že jsi prostě nad věcí, a když tě holka dusí, utečeš jinam. U Bena to byla metafora toho, že ikdyž si nese rány, tak je schopnej si ten život s nimi užít. Pápá je takový výročí, kdy jsme s fiedlerskim vypustili první song, ve střižně je ještě jeden hotovej a další plánujem. Baví, mě ty instrumentály, ty obrazy do toho fungujou krásně. Námět jsme vymysleli s Ondrou Brejškou (takže Ondra gang) a díky všem z týmu, kdo pomohli tenhle klip dát dohromady," zaznělo od režiséra.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!