GAYMAN České a Slovenské republiky 2017 jde do finále

11.09.2017

Gayman 2017 se koná pod záštitami Ministryně pro místní rozvoj vlády ČR Ing. Karly Šlechtové, Hlavního města Prahy, kterou udělila náměstkyně primátorky Mgr. Petra Kolínská a starosty městské části Prahy 4 Mgr. Petra Štěpánka CS.c.

Absolutní novinkou je předávání skleněných trofejí, které jsou vyrobeny přímo pro tento večer. Vítěz tak kromě koruny od Šenýr Bijoux, která je letos stříbrná, dostane také velké žezlo z broušeného a pískovaného skla.

Dojde také na překvapení, a to hned na dvě. Jaké však ví jen pořadatelé.

Vstupenky jsou stále v prodeji na www.igaymancs.eu

16. 9.  od 19. hod. v klubu TRESOR
Vinohradská 25

Již v sobotu se dozvíme jméno 16. vítěze národní soutěže GAYMAN. Devět finalistů se o titul utká ve 4 disciplínách. Otázka poroty, promenáda ve spodním prádle, módní přehlídka či volná disciplína, to jsou rozhodující kola pro letošní porotu, které nečekaně předsedá "Tchyně" Monika Štiková.

Kromě ní v porotě zasedne hned několik známých jmen. Např.: Muž roku 2016 Josef Kůrka, finalista Muže roku 2016 Jan Hřebačka, 3. vice Miss ČR 2005 Daniela Frantzová, stylista Kája Pavlíček, zpěvačky Alice Konečná, Gabriela Urbánková či Hana Pekhart, Miroslav Hlavatý, Denisa Jeřábková z TV Prima, Stacey Lyn Gold či 6 vítězů od roku 1992... Letošní finále navštíví opět několik hostů ze zahraničí.

Také letos se vyhlásí cena za celoživotní přínos "Duhový Anděl" a jméno Mr. Gay Universe.

Je nutno říci, že organizátoři letos vyšperkovali finále opravdu důkladně. V módní přehlídce se diváci opět dočkají módní značky - tentokrát velmi oblíbený HOUSE, spodní prádlo od Menage.cz si neoblečou jen finalisté, ale také někdo z obecenstva, jelikož diváky čeká také tombola. O visuální stránku se postará Sebastian Dejmek, moderovat budou Luboš Procházka a Nadja Mini a celý večer bude natáčet All TV a MOVI Production.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!