Vítězky České Miss 2017 si převzaly ceny za 4,5 milionu

07.10.2017

Vítězky České Miss 2017 si převzaly ceny za 4,5 milionu korun včetně automobilů, Česká Miss Earth Uchytilová krátce poté odletěla na Filipíny na Miss Earth

České Miss jako řidičky: Habáňová už má za sebou pokutu i ujetí auta, Vlčková jezdí vzorně a Uchytilová si teprve po Miss Earth bude dělat řidičák

Vítězky České Miss 2017 si budou v následujících měsících mezi pracovními povinnostmi opravdu užívat. Kromě titulu, korunky a šerpy totiž všechny tři získaly od partnerů soutěže hodnotné ceny, celkem za čtyři a půl milionu korun. Všechny tři vítězky si již převzaly od společnosti Exclusive Cars své vozy Hyundai, které mají na rok zapůjčeny. Mezi hlavní ceny patří i luxusní pobyt od společnosti Caluma, jež vítězkám věnovala korunky a zájezd do Ritz Carlton Lake Tahoe v Americe, celkově v hodnotě milion korun. Vítězka také začne brzy plnit své pracovní povinnosti v rámci kontraktu za půl milionu korun s kosmetickou firmou Juliette Armand.

A co na sebe České Miss při předávání vozů prozradily? Česká Miss 2017 Michaela Habáňová se přiznala, že jí jednou ujelo auto nebo že platila pokutu. "Bohužel ano, pokutu jsem už platila, byla za rychlou jízdu. A jestli jsem bourala? No, začátek mojí řidičské kariéry byl úsměvný. Týden po tom, co jsem udělala autoškolu, jsem u kamarádky nechala stát auto v kopci a špatně ho zabrzdila. Bohužel se rozjelo a pobořilo jejím sousedům plot. Od té doby si dávám na správné zabrzdění velký pozor, stejně jako na rychlost." Tereza Vlčková mezi piráty silnic určitě nepatří. Zkušenosti má a jezdí opatrně. "Já prostě jezdím ukázkově," směje se při odpovědi Česká Miss Supranational 2017. Iva Uchytilová, Česká Miss Earth 2017, si sice klíče od auta převzala, ale zatím se v něm bude nechávat vozit. Musí si totiž udělat řidičák.

Dále si dívky v centru Prahy z rukou partnerů soutěže převzaly v restauraci Da Capo statisícové poukazy na odběr oblečení, obuvi, kosmetiky, pojištění, zahraniční a tuzemské zájezdy, kurzy líčení, vlasovou péči, neinvazivní péči o pleť a tělo, ale i možnosti plastické chirurgie, víno na celý rok, kilometrové knížky na cestování vlakem, poukaz na kuchyňské spotřebiče, osobní denní monitoring médií na celý rok a mimo jiné zároveň možnost reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy, kdy jsou dívkám hrazeny cesty i všechny související náklady. A rovnou krátce po předávání cen odletěla Česká Miss Earth Iva Uchytilová na Filipíny Miss Earth 2017, světovou soutěž krásy s ekologickým podtextem.

Uchytilová měla na přípravy necelé dva týdny, v průběhu kterých musela zvládnout focení oficiálních fotek, ekologicky laděných fotek, rozhovory pro media, natáčení ekologického videa, setkání s návrháři a zkoušky šatů a v neposlední řadě i oprášení znalostí angličtiny. Jelikož však Iva mnoho let závodně tančila a Českou republiku reprezentovala i jako tanečnice, neměla z odletu na světovou soutěž krásy obavy. "Na oddych jsem od finále České Miss čas sice neměla, ale těším se. Jedu si to užít a zároveň reprezentovat Českou republiku co nejlépe," uvedla kráska, která má jižanské kořeny. Jak uvedla ve videu, které speciálně pro Miss Earth připravovala, její pradědeček pocházel z Chorvatska.

Iva Uchytilová patří podle prvních reakcí na sociálních sítí světové soutěže mezi favority. Díky své výšce 178 centimetrů, postavě ve špičkové kondici díky závodnímu tančení latinskoamerických tanců, věčnému úsměvu i lehce exotickému vzhledu ji zaregistrovalo již mnoho fanoušků soutěže. Nejen ty, ale i porotu se Uchytilová pokusí na finále 4.listopadu zaujmout atraktivními šaty se sexy dekoltem od módní návrhářky Petry Pilařové.

Miss Earth byla založená v roce 2001 a je třetí největší soutěží krásy na světě. Od ostatních soutěží se liší svým ekologickým zaměřením, kdy například každá z účastnic musí představit návrh ekologického projektu. V roce 2012 se Miss Earth stala poprvé Češka Tereza Fajksová. Finále Miss Earth 2017 proběhne 4. listopadu na Filipínách.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky