DNES JE TO JIŽ DVA ROKY CO NÁS OPUSTILA VĚRA ŠPINAROVÁ

23.02.2017

Fanoušci v celé zemi si dnes, v úterý 26. března, připomenou druhé výročí úmrtí legendární zpěvačky Věry Špinarové.

SPYCROSS VÁM PŘIPOMENE ČLÁNKEM A  POSLEDNÍM VIDEOROZHOVOREM VĚRY ŠPINAROVÉ TOTO SMUTNÉ VÝROČÍ.

Věra Špinarová s Heidi Janků vyjedou spolu na turné. A mají i vlastní víno!

"Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to muzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším," prozradila Věra Špinarová.

Dva velké hlasy, dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu a dvě zpěvačky, které prostě mají grády - Věra Špinarová a Heidi Janků vyrážejí letos na podzim společně na koncertní šňůru.
V rámci VĚRA HEIDI TOUR 2017 slibují skvělý hudební zážitek, v kterém si každý najde to své... A kromě toho budou mít exkluzivní zajímavost, a sice - vlastní víno!

Takzvaná "ostravská vlna" zasáhne republiku, samozřejmě včetně jejich rodiště, moravskoslezské metropole. RA HEIDI TOUR 2017 bude mít 8 zastávek včetně Ostravy a pražské Lucerny!

"Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem," prozradil producent turné Adam Pavlík, který svou matku Věru Špinarovou v rámci tour doprovodí se svou kapelou.

Některé písničky si Heidi s Věrou zazpívají společně, jinak půjde o sólová vystoupení. "Každá bude mít svou kapelu - Věra Špinarová kapelu Adama Pavlíka a Heidi Janků skupinu Supernova. Bude to opravdu výjimečná šňůra dvou skvělým dam české POP music," řekl PR manažer tour René Kekely.

Obě dámy spojuje jedna zajímavost, a sice, že bývalý manžel Špinarové, je už mnoho let manželem Janků. Obě zpěvačky spolu dobře vycházejí. "No i proto spolu jedeme tour, jinak by to ani nešlo. Bude to pecka. Na všechny se moc těším a "možná se i načančám," vtipkuje Heidi Janků s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupení. A vždy se setkává s obrovským ohlasem.

I když obě skvělé české zpěvačky jezdí desítky koncertů a vystoupení ročně, společné tour ještě nikdy neměly. A pro Heidi Janků je to v podstatně takový "comeback" v rámci koncertní šňůry. Špinarová jela tour ve dvou posledních letech s kolegyní Petrou Janů a skvěle se povedl. "Teď to zase chce něco trochu jiného a myslím si, že to opět bude pro naše fanoušky velké zpestření," podotýká Špinarová.

RA HEIDI TOUR 2017! odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Samozřejmě zavítá i do Prahy a to rovnou do legendární Lucerny!

VSTUPENKY v cenových hladinách od 490 do 990 korun, si lze zajistit v předprodejích Ticketportal na adrese: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136015

EXKLUZIVNÍ zajímavostí je to, že Věra Špinarová a Heidi Janků budou mít své vlastní víno. Tedy jde o láhve z kolekce "Celebrity line", které připravil Martin Novák, který je známý tím, že láhve s vínem různého druhu připravil už zhruba šesti destíkám známých osobností. "Jedna láhev je společná a další dvě jsou extra - jedno má Věra a jedno Heidi. Jde o takový zajímavý suvenýr, který si diváci budou moct pořídit přímo na koncertech v rámci tour," prozradil Novák.

Veškeré informace mohou zájemci najít i na facebookové stránce tour:

https://www.facebook.com/veraheiditour2017/?fref=ts


Představení TOUR proběhlo v pražském klubu UHELNA.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky