Velký večírek TopStaru: Kdo nejvíce zazářil? Přišli i ti, koho byste nečekali

13.03.2018

Party v pořádně velkém stylu. Taková byla pondělní party TopStaru a Playboye.
Do restaurace SaSaZu v Holešovicích se sešli ti, kteří sami chodí na jiné večírky, a pak o nich točí reportáže a mluví v televizi. Tentokrát si ale, pro změnu, uspořádali večírek vlastní.

Středem pozornosti rozhodně byla Eva Perkausová, která TopStar ještě donedávna uváděla ve dvojici s Petrem Vágnerem. Teď ale měla jiný doprovod - Romana Šebrleho, se kterým je nyní tváří hlavních zpráv TV Prima. Chybět nemohl ani David Gránský, který nočním TopStarem provází. Dorazil v doprovodu přítelkyně Nikoly a večírek si pořádně užíval - při koncertu Marty Jandové fandil, jako o život.

Moderátor Divošek Michal Kavalčík přišel s přítelkyní Zuzanou, se kterou čeká přírustek do rodiny. Zprávař Tomáš Hauptvogel raději těhotnou manželku nechal doma a celý večer se bavil ve společnosti Matěje Rychlého. Programem provázela současná moderátorka TopStaru Laďka Něrgešová, která se nedávno vrátila po mateřské a chlubila se extra štíhlou postavou. Pozornost poutaly i tváře ze starší generace - Jan Rosák celý večer diskutoval s Václavem Postráneckým, který rozhodně nepatří k typickým tvářím večírků. A Hana Gregorová dorazila v doprovodu hereckého kolegy Jana Antonína Duchoslava.

Herce z televize Prima doplnily i osobnosti z Divadla Broadway - mezi nimi dominoval Marian Vojtko, nechyběli ani Jan Kopečný a Michaela Gemrotová.
O zábavu nebyla nouze.

Zkrátka šlo o večírek ve velkém stylu, který se často neopakuje, ale stojí za to!

Foto: J.HAUER
FOTÍME I PRO VAŠE POTŘEBY - jhauer2@gmail.com

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!