Velký návrat Jaroslavy Obermaierové: Úraz je pryč, vrací se do muzikálu

11.03.2018

"V květnu odehrajeme už třístou reprízu Mýdlového prince, tak si tu Hadravovou zahraji, to mě potěšilo. Chtěla jsem vlastně do muzikálu naskočit až v květnu, ale mé alternace Jana Synková a Vlasta Peterková mají také jiné závazky, tak jsem začala hrát už nyní," svěřila se Jaroslava, která má od lékařů stále nařízeno, aby se šetřila. Na jevišti se tak po dlouhé době setkala například s Ivanou Jirešovou, Václavem Koptou, Olgou Lounovou nebo Michalem Kavalčíkem. 

 Herečka Jaroslava Obermaierová (71), která si na podzim loňského roku nešťastně zlomila kotník ve chvíli, kdy upadla na procházce v lese, se opět téměř po půl roce vrátila na divadelní prkna.

A jak první premiérové představení muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway, které hrála herečka po operaci dopadlo?"Měla jsem trošku obavy, protože jsem v průběhu rekonvalescence vše vypustila z hlavy, ale vše klaplo skvěle, měla jsem po ruce scénář a diváci a moje muzikálová rodina, ti všichni byli skvělí," popsala dojmy z představení oblíbená představitelka drbny Nyklové ze seriálu Ulice. Herečka dostala od kolegů nejen krásnou kytici růží, ale také dárek, který jí potěšil.

Foto Divadlo Broadway

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!