Věčně tvá nevěrná

13.02.2018

Herečka Andrea Hoffmannová se představí v novém snímku
Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná. Premiéru má 21. února

Už v únoru se herečka Andrea Hoffmannová objeví na plátnech kin v nové komedii režiséra Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná coby mladá učitelka Jolana. Nový film vznikl na motivy scénáře Jana Míky v produkci společností Happy Celulloid s.r.o. a Flamesite s.r.o. Do kin vstoupí 22. února.

"Ve filmu hraji roli učitelky českého jazyka, která má vztah s hlavním hrdinou Josefem, kterého hraje Saša Rašilov. Sama chovám k opravdu dobrým učitelům velký obdiv, protože si myslím, že není vůbec jednoduché postavit se před třídu, zaujmout, správně děti vychovat a ještě jim předat vědomosti," říká Andrea Hoffmannová,

která si zahrála mimo jiné ve filmech Pohádky pro Emu, Strašidla, Čertoviny nebo Špunti na vodě.

S režisérem Milanem Cieslarem spolupracovala Andrea Hoffmannová poprvé ve své kariéře a podle svých slov si zkušeností s ním velmi váží. "Pan režisér Milan Cieslar je profík a pracovalo se mi s ním moc dobře. Ví, jakým směrem má herce a práci směřovat a určitě se to ukáže i na výsledku filmu," podotýká herečka.

V nové romantické komedii si Andrea Hoffmannová zahraje po boku Saši Rašilova, Vilmy Cibulkové, Lenky Vlasákové, Natalie Germani, Pavla Kříže či Josefa Lábuse.


Již na jaře začne Andrea Hoffmannová natáčet také nový film s režisérem Rudolfem Havlíkem, se kterým již spolupracovala na divácky úspěšném snímku Pohádky pro Emu. V dubnu proběhne premiéra nové filmové komedie režiséra Tomáše Svobody Dvě nevěsty a jedna svatba, ve které Andrea Hoffmannová ztvárnila roli maskérky Táni.

SYNOPSE FILMU VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ

Komedie o tom, jak psycholožka z manželské poradny originálním způsobem zachraňuje rodinu svého synovce Josefa před osobním i podnikatelským krachem. Pomůže jim zachránit manželství i firmu, ale pouze pod jedinou absurdní podmínkou. Musejí se rozvést. Nikoliv jen tak, na oko, ale na základě pádného důvodu - musejí se přistihnout in flagranti. Josef svou ženu, ona Josefa. Ostrá medicína zdánlivě nesmyslná, je příčinou mnoha peripetií. Oba se o nevěru snaží, ale marně. Tím, že psycholožka zrušila zakázané ovoce, nejsou schopni hrdinové nevěru provést. Strom poznání se jim stane skutečným poznáním. Manželství je zachráněno.

ANDREA HOFFMANNOVÁ

Vystudovala hudebně-dramatický obor na brněnské konzervatoři a osm let působila v angažmá ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Zahrála si ve filmech Strašidla (Zdeněk Troška), Pohádky pro Emu (Rudolf Havlík), Špunti na vodě (Jiří Chlumský) nebo v pohádce Čertoviny (Zdeněk Troška). S manželem Markem vychovává Andrea Hoffmannová dvouletou dceru Anastázii. Kromě herectví a rodiny se půvabná herečka věnuje také sportu, zajímá se o módu a ráda cestuje.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!