Utekli z jeviště na hřiště

01.06.2017

Ačkoliv se muzikály vrací na scénu až na podzim, herci spolu pravidelně tráví svůj volný čas, protože jejich pracovní vztahy se ve většině případů přehouply do přátelství. A tak se hvězdy z muzikálů Rocky! a Ať žijí duchové! potkaly na fotbalgolfovém hřišti v Újezdu u Průhonic, kde si společně zahrály turnaj a grilovaly. Vyhlášena byla 3 první místa, na kterých se umístili; Petra Vraspírová, Peter Pecha a Ondřej Bábor.

Předposlední květnový den se představitelé z muzikálů Rocky! a Ať žijí duchové! setkali místo na jevišti na fotbalgolfovém hřišti, kde vytvořili pořádně napínavou atmosféru, ale také o legraci nebyla nouze. Nejen, že se z nich stali přátelé, ale v některých případech se z kolegů stali i milenci. A tak se nejednalo o první ani poslední společnou chvilku mimo divadelní zdi. Na akci dorazila Míša Bábor Nosková s manželem Ondřejem Báborem a s dcerkou Eliškou. Její partner dokonce hraje v obou muzikálech. Petra Vraspírová se zúčastnila bez Romana Vojtka, ten tráví čas pracovně na festivalu ve Zlíně. A i Tomáš Smička se musel spokojit pouze s přítomností svých "divadelních" partnerek Ivany Korolové a právě Petry Vraspírové, protože jeho přítelkyně Hana Holišová je pracovně extrémně vytížená a tak nemohla dorazit.

I Jan Kříž alias Rocky si přišel zahrát se svojí manželkou Maruškou. "Snažíme se chodit sportovat spolu. Hodně beach volejbal nebo squash. Ale tohle jsem chtěl dlouho zkusit. Koukám tady na to už delší domu, co to tam postavili. A do Milíčovského lesa chodím běhat a venčit našeho psa. Jsem nadšenej, že jsem si to díky Rockymu konečně zkusil. Golf ani fotbal mi nejde, ale tady jsem cítil jasnej potenciál." smál se Honza Kříž.

Muzikál Ať žijí duchové se vrací do Kongresového centra již od září tohoto roku. Jedná se o posledních pár představení a 4. a 5. listopadu se odehrají slavnostní derniéry. Poté následuje muzikál Rocky!, který měl premiéru letos v březnu a slavil obrovský úspěch. V médiích se objevily pouze kladné kritiky na celý projekt.

První hřiště na fotbalgolf v Praze se nachází na Jižním Městě přímo u Milíčovského lesa. Je koncipováno pro všechny kategorie od dětí, přes dospělé až po seniory. Na hřiště je vstup povolen i s kočárkem nebo zvířecím miláčkem. Také oblečení je pouze na Vás.

foto P.Brodský

Míša Nosková s Ondřejem Báborem jsou novopečení manželé, kteří berou malou Elišku s sebou kamkoliv to jen trochu jde. "Samozřejmě, že když hrajeme oba s Ondřejem v divadle, je to náročnější." vysvětlovala Míša, která má velmi kladný vztah ke sportu, a tak malou dceru k němu vede od malička. "Eli sporty miluje jako já. Od září se chystá na atletiku. Dnes jsme si fotbalgolf spolu moc užily. Já mám fotbal ráda a občas ho dokonce hraju, takže mě to bavilo." dodala zpěvačka.

Zapálená do fotbalgolfu byla i budoucí nevěsta Ivana Korolová, která má nyní svůj pracovní i soukromý program nabitý každý den do rána až do večera. Neustále přebíhá mezi natáčením, hraním a dabingem, což jí neskončí ani o prázdninách, protože 13. července se opět objeví na letní scéně divadla Hybernia v muzikálu Mamma Mia!. Do svého pracovního nasazení připravuje se svým snoubencem blížící se svatbu. Protože bylo na turnaji pěkně horko díky tropickým teplotám, Ivanka odložila dres a hrála ve sportovní podprsence. Každý si všimnul, jak má poslední dobou naprosto dokonalou postavu. "Nejsem ten šťastlivec, co nemusí pro figuru nic dělat, takže já se ráda ničím jakýmkoliv pohybem a pak si dopřeju dobré jídlo. Jsem trochu gurmán a neumím se příliš omezovat ve výběru jídla. Dám si všechno, ale malou porci. A když teď chystám svatbu, tak se chci samozřejmě v šatech cítit super. Proto musím makat ještě o trošku víc." vysvětluje hvězda muzikálů Mamma Mia! a Ať žijí duchové!. "Můj táta hraje golf, vzal mě párkrát na odpaliště, ale je to strašně těžký! Na to talent nemám. Minigolf ale zvládám, jsem blázen do běhání a cvičení a fotbalgolf to všechno spojuje, aniž by člověk to člověk musel umět. Se Smíčou jsme se u toho hrozně nasmáli." a popisuje svoje dojmy z turnaje.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!