Troškův vodník Pavlásek nosí ženy na rukou!

02.06.2019

Komik a herec Lukáš Pavlásek je takový gentleman, že ženy i na rukou nosí. Tedy alespoň v pohádce. Před pár dny začal natáčet roli vodníka v nové pohádce Zdeňka Trošky Zakleté pírko. Role dobráckého zeleného panáčka mu ale velmi sluší a jak režisér, tak i producentky jsou s volbou spokojeni.

K zelenému kostýmu režisér Pavláskovi naordinoval i zelenou paruku, a Pavlásek se se svými komickými schopnostmi ve své roli rozhodně vyžije.

"Vodník v této pohádce je v podstatě druhou hlavní postavou, doprovází Aninku na cestách a pomáhá jí v překonání nečekaných překážek. Je to milý, usměvavý, veselý, zelený chlapík, kterému chutnají buchty s mákem, víno a jahody. Spolu s čertem jsou mými nejmilejšími pohádkovými postavičkami," představil svoji figuru Pavlásek.

Sám Pavlásek přiznal, že je to pro něj výzva, protože jde o jeho první filmovou roli v pohádce. "Je to super, moc se na to těším, jen to vstávání a to - být na place v pět v šest... to je maličko vražedné. Ale já to dám...," řekl s úsměvem herec a komik.

Pavlásek si tak z natáčení odskočí k mikrofonu a pak se zase vrátí před kameru, kde ho čeká ještě spousta natáčecích dní. Svou roli zde sehraje i mladičká herečka a zpěvačka Sára Sandeva, která s Troškou na několika projektech spolupracovala. Hraje zlou princeznu.

"Bude to zase hezká, česká, líbezná pohádka, kterou točíme ve středních, západních a jižních Čechách, a kde jako vždy dobro zvítězí nad zlem. Tak to má v pravé pohádce být...," podotkl Zdeněk Troška.

Do kin přijde pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko před Vánocemi v předpremiérách, oficiálně vstoupí do kin těsně po Novém roce.

Foto: Zakleté pírko /V. Resler

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!