Třetí semifinálové kolo Miss České republiky drží rekord v návštěvnosti

16.07.2019

Ve dnech 11. až 13. července proběhlo již třetí semifinálové kolo Miss České republiky. Na dívky čekal nabitý program ve formě módních přehlídek, návštěvy domova seniorů a volných disciplín. Celý program vyvrcholil v Aquapalace Praha v sobotu 13. července, kdy porota zvolila další 3 postupující dívky.

Národní soutěž krásy Miss České republiky zná další tři jména dívek, které se probojovaly do finále. Předcházel tomu třídenní nabitý program, kde se dívky představily nejen porotě, ale také široké veřejnosti. Ve čtvrtek všechny semifinalistky představily luxusní róby módního návrháře Gianiho Galala. Celý program probíhal na letní terase Duplex, The Rooftop Venue. V pátek dívky věnovaly charitě, na kterou Miss České republiky dává důraz a stává se pro ní charakteristickým znakem. Nejprve soutěžící dívky představily porotě svá vlastní charitativní videa, kdy každá s dívek si mohla zvolit své téma, které je jim nejbližší. Dívky navštívily Domov pro seniory Chodov, kde si připravily pro klienty domova módní přehlídku letních outfitů značky Fashinity.cz.

Při prvním semifinále přišlo do Aquapalace rekordních 4000 návštěvníků. Na třetí semifinále dorazilo i přes nepřízeň počasí tolik návštěvníků, že historicky poprvé stály fronty u pokladen z Aquapalace Praha až ven z budovy.

V sobotu proběhl oficiální program, kterým provázel moderátor Michal Šeda. Ve spolupráci se stylistou Lukášem Almassym se dívky nejdříve představily v nové kolekci outfitů značky Fashinity.cz. Následovaly volné disciplíny a program vrcholil promenádou v plavkách.

Foto Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky