Thomsová rozdávala mobily

14.04.2018

Bývalá hlasatelka Marie Tomsová okouzlila hrdiny z války!

Bývala a stále je jednou z nejkrásnějších žen českého showbyznysu. Kdysi televizní hlasatelka, dnes moderátorka a herečka Marie Tomsová nedávno doslova okouzlila válečné veterány. U příležitosti setkání a předání speciálních mobilních telefonů, tak hrdinové z války zavzpomínali na dobu druhé světové války.

Veteráni a bojovníci za svobodu si přišli zavzpomínat do opravdového bunkru, tedy do klubu Bunkr v centru Prahy, který slouží jako komunitní centrum Nadačního fondu REGI Base I., který se mimo jiné stará o válečné veterány, hasiče či policisty, kteří během svého povolání utrpěli úraz a dále jim to znemožilo vykonávat své povolání."Paní Tomsová je stále tak krásná, úžasná, příjemná a jsme moc rádi, že dnes přišla jako "patronka" mezi nás," prohlásil jeden z hrdinů, když uviděl známou televizní tvář, která se dnes věnuje hlavně dabingu, moderování společenských akcí, hraní v divadle a s kolegy Saskií Burešovou a Alexandrem Hemalou jezdí i s talk show.

"Já jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. Byl to pro mě neskutečný zážitek. Setkání s těmi úžasnými lidmi - hrdiny, mne až dojalo a byli nesmírně milí. Poslouchat jejich životní příběhy byl skutečně zážitek," řekla Marie Tomsová, která sama měla v rodině válečného bojovníka za svobodu.


Zakladatel Nadačního fondu Hynek Čech a předseda ÚV ČSBS plk. v. v. Jaroslav Vodička přivítali více jak desítku bojovníků za svobodu, pamětníky Českého národního povstání, politické vězně nebo přeživší z Lidic. Před časem například Nadační fond Regi Base I. předal první ze speciálních invalidních vozíků (segway) hasiči Liboru Bohdaneckému, zraněnému během jeho povolání, kdy patronem akce byl herec Josef Dvořák.

htmlkody.info