Světový hit Diany Ross či Julio Iglesia a Dolly Parton přezpívali “novodobá Iveta Bartošová” Kamila Hübsch s nakladatelem a zpěvákem Pavlem Mészárosem!

12.01.2019

Tohle vás musí vzít za srdce! Skutečná hudební lahůdka pro všechny romantiky. Známý hit "When You Tell Me That You Love Me" (Když mi říkáš, že mne miluješ), který původně zazněl v sólovém podání Diany Ross a později jako duet Julio Iglesia a Dolly Parton, má novou podobu! V neděli 13. ledna jej v pražském Divadle Karla Hackera předvedou jeho noví interpreti v talk show s Jiřím Werichem Petráškem Hovory W.

Večer se ponese ve stylu vyprávění i písniček "Osvobozeného divadla". Hosty budou herec Jan Přeučil a bývalá hospodyně a poslední žijící přitelkyně rodiny Jana Wericha Eva Tůmová, kdy zároveň v příštím týdnu bude pokřtěna také kniha jejího vzpomínání.


V rámci nedělního večera bude představen nově přezpívaný, stále romantický, melodický a chytlavý hit a také klip, který spolu "novodobá Iveta Bartošová" Kamila Hübsch a nakladatel a zpěvák Pavel Mészáros vytvořili. Mészároš také stojí za řadou publikací, včetně "Kapky do žil" syna Jana Wericha Jiřího Wericha Petráška či "Retro Republiky" Renáty Šťastné.

"Písničku jsme natočili na sklonku loňského roku ve studiu Českého rozhlasu Sever. A protože se tohle studio nachází v nádherné secesní vile, využili jsme její interiéry a exteriéry jako kulisu ke klipu, který vznikl současně s písničkou," prozradil Pavel Mészáros, který jistě všechny překvapí svým dokonalým zpěvek, a jehož by si posluchači klidně mohli splést s protřelým zpěvákem českých či světových hitů. Jeho hlas tomu nasvědčuje.

"Klip točil kameraman David Surý, který spolupracuje například s písničkářem Petrem Lüftnerem a za mixážním pultem seděl mistr zvuku Honza Seibt, s nímž pracovat je opravdu radost. Klip pokřtíme právě v pražském Divadle Karla Hackera v rámci našeho pořadu "Hovory W", dodal Mészáros.

Ze spolupráce je nadšená i zpěvačka Kamila Hübsch, která jinak kromě hitů Ivety Bartošové zpívá i své vlastní skladby, jež si sama píše.
"Byla to krásná a pohodová spolupráce a doufám, že ta pohoda je z klipu i písničky cítit. Vždycky jsem chtěla mít duet s mužským hlasem, a tak mne potěšilo, když mě Pavel oslovil s tímto nápadem. Písnička byla svého času opravdu známým hitem, a tak by mohla v nové interpretaci zase zaujmout. Snažili jsme se do ní dát všechno, co v ní je: velký kus romantiky, pohodu a současně i temperament. Byť jsme s Pavlem generačně nějaký ten pátek od sebe, za mikrofonem to znát není," podotkla s úsměvem Kamila.


Každý, kdo se chce trochu zasnít, má u této světově proslulé písničky možnost. "Za měsíc tu máme Valentýna, a tak i v tomto ponurém počasí si každý může najít chvíli na romantiku, ať už je mu šestnáct nebo padesát...," dodávají svorně oba interpreti.


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!