Stránský, Holán, Mottlová si hrajou na vojáky

20.09.2017

Nový akční magazín z prostředí armády vás dostane! 

Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová, to budou tři hlavní aktéři nového televizního magazínu z prostředí české armády, který už 26. září spustí Česká televize. Jak ona, tak i produkční společnost, ale i samotní aktéři říkají, že jde o naprosto mimořádný a unikátní pořad, který divákům ukáže dosud nevídané armádní zákulisí. 

Tři civilisté v profi armádě, a nebude to žádná legrace - tak zní základní heslo Patroly.

"Velitel roty Martin Stránský, kliďas, který zvládne ledacos. Neřízená střela a roztržitý sangvinik Michal Holán, který si armádu zamiloval a Bára Mottlová je taktická zbraň týmu, protože kam čert nemůže,... tam Bára uspěje," prozrazuje producent magazínu Vítězslav Jandák ml. ze společnosti Rolling Media, jkterá pro Českou televizi pořad vyrábí.

S hrdiny pořadu se společně podíváme na hrdinné výkony třeba našich pyrotechniků... Jejich umění si osahá Martin Stránský, který se proběhne v pyrotechnickém obleku EOD9, a Bára Mottlová se slušivým opaskem z plastické trhaviny. Michal Hollán pozná ničivou sílu zbraní Kajman, vyzkouší odolnost akčních hrdinů a přidá i zamyšlení nad tématem realita a filmová fikce.

"Chtěli jsme s nadhledem a vtipem představit naše ozbrojené složky, včetně zbraňových systémů. Létali jsme helikoptérami, jezdili tanky, skákali padákem, stříleli jsme, testovali jsme Gripeny i Pandury. Jak obstál McLaren v závodě s armádními stroji? Tak to mě také zajímalo. Budete se divit!" uvedla natáčení kreativní producentka Jana Škopková."Vyrobit takový cyklus znamenalo těsně spolupracovat s naší armádou a často si sáhnout hodně hluboko do fyzických sil."

"Byla to naprostá pecka. I když to bylo někdy hodně náročné psychicky i fyzicky, zažil jsem něco, co bych jinak nikdy nezažil, a co bych neměl šanci si vyzkoušet," svěřil se herec, moderátor a dabér Michal Holán, kterého momentálně můžeme vídat i v seriálu Policie Modrava, kde hraje mladého policistu Jáju.

Zajímavostí také je to, že v každém díle si pozici figuranta vyzkouší i jedna známá osobnost. Je to například operní diva Andrea Kalivodová nebo lékař, profesor Jan Pirk.

26. září a následujících 11 dalších týdnů se diváci budou moci přesvědčit na vlastní oči o tom, jak to skutečně v armádě za různých situací, při různých cvičeních funguje, a že to vážně není žádná procházka růžovým sadem.

"Takovýhle magazín tu prostě ještě nebyl. Uvidíte sami...,"dodal producent ze společnosti Rolling Media Vítězslav Jandák ml.


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!