Soutěž o 2*2 vstupenky

14.03.2019

Vyhrajte 2x 2 vstupenky na unikátní narozeninový galakoncert pop operního tria La Gioia, který se uskuteční v pondělí 18. 3. 2019 v 19 h v pražském Paláci Žofín.

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít štěstí. Vyhrává 150. a 350. správná odpověď. Výherce informujeme emailem, vstupenky bude mít připraveny na své jméno hodinu před začátkem koncertu přímo v Paláci Žofín.

Otázka zní:

Kolikáté narozeniny slaví trio La Gioia?

a, páté

b, desáté

c, patnácté

Správné odpovědi zasílejte na mail spycross@spycross.cz a to do soboty 16. 3. 2019, do 23:59 hod. Do předmětu uveďte KONCERT.

Kdo jsou La Gioia?

Pop operní trio LA GIOIA působí na hudební scéně již 10 let a k této příležitosti připravuje NAROZENINOVÝ GALAKONCERT v Praze, v pondělí 18. března 2019 v Paláci Žofín. Na koncertě vystoupí přední osobnosti české a slovenské pop music, které jsou zároveň kmotry již vydaných CD La Gioia. V podání tria uslyšíte světové hity různých žánrů, kterými jsou například Nessun Dorma, Adagio, Somewhere, My Way, Winner Takes It All, Radio GaGa, a také výběr z českých hitů - Pár přátel stačí mít, Sanitka a "Fontána pre Zuzanu", kterou La Gioia zazpívá společně s kmotrem Vašo Patejdlem. Těšit se můžete i na song The Prayer v podání se slovenskou divou Sisou Sklovskou. Svůj temperament předvede nejslavnější cikánská kapela na světě Cigánski Diabli, v zahraničí známá jako Gipsy Devils. Hudební doprovod celého koncertu zajistí Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviče a Simple Lounge Quartet.

K 10. výročí na hudební scéně a k významnému 100. výročí od vzniku Československa, La Gioia vydává nové CD "LA GIOIA - BEST OF ČESKOSLOVENSKÉ". CD obsahuje 20 písní z celé hudební éry pop operního tria. Mezi nejznámějšími melodiemi je také píseň mistra Karla Gotta "Pábitelé". Karel Gott byl kmotrem prvního CD "La Gioia" a jeho účast je též na galakoncertě přislíbena. Těšit se můžete také na zpěváka a skladatele Michala Davida.

La Gioia znamená v italštině radost a právě s radostí, hispánským temperamentem a italskou vášní Vám tito zpěváci nabízí nevšední a jedinečný hudební zážitek.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!