Soutěž Muž roku vybírá finálovou dvanáctku

05.02.2020

Jak casting prožívá porotkyně Zuzana Bubílková?

Jak vidí možné finalisty misska Andrea Bezděková a Muž roku Vojta Urban?

Prvním castingem letošního, 21. ročníku soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2020, začal půlroční maraton aktivit, který vyvrcholí 21. srpna národním finále v Městském divadle Náchod. Prezident soutěže David Novotný pozval do castingové poroty, mimo jiných, modelku a Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou, moderátorku Lenku Špillarovou, úřadujícího Muže roku Vojtěcha Urbana a moderátorku Zuzanu Bubílkovou.

Zuzana Bubílková se zúčastnila soustředění a finále Muže roku už v loňském roce. Byla proto nyní zvědavá, jak probíhá vybírání vhodných kandidátů na titul. A jak je jejím zvykem, byla hodně aktivní. "Baví mne přítomné pány trochu provokovat a vidím, jak reagují. Někteří jsou v rozpacích, někdo to ustojí a nenechá se vyvést z míry. Překvapilo mne, jaké mají kluci představy o šoubyznysu. Já jsem začínala jako žurnalistka a v životě mě nenapadlo, že v šoubyznysu budu. A musím říci, že kluci nevědí, co je čeká. Sama vím, jaké to je, když vás lidé poznávají na ulici," usmívala se dobře naladěná Zuzana Bubílková, která na casting dorazila přímo z nádraží, protože se spisovatelkou Marií Formáčkovou vystupovala až v Ostravě.

Modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková provází soutěž Muž roku od roku 2016, kdy sama v soutěži krásyvyhrála. Mužského castingu se zúčastnila již několikrát a může srovnávat. "Přijde mi, že každý ročník je jiný. Určitě přichází víc kluků, kteří nemají s podobným kláním žádné zkušenosti a zkouší štěstí. Ale když potom uspějí, je fajn se s nimi potkávat při práci v modelingu."

Muž roku 2019 Vojtěch Urban vzpomínal, jak sám procházel sítem soutěžního castingu. Na místě porotce se cítil daleko lépe, než před rokem na místě budoucího finalisty. "Je zajímavé, s jakými představami kluci přicházejí. Přestože vím, jak člověk musí na sobě pracovat a co všechno obnášíuspět v soutěži, iluze klukům brát nebudu. Ať poznají sami, jaké to je. Ať uspějí nebo ne, zkušenost je to k nezaplacení,"uvedl Vojta Urban, který se momentálně připravuje na světovou soutěž. Co nevidět odletí do jihovýchodní Asie, kde bude hájit české barvy v soutěži Mister International.

Prezident soutěže David Novotný je ve svém živlu a přiznal, že už mu kolotoč kolem soutěže chyběl. "Po dvacet let jsem zvyklý, že rok začínám castingy na Muže roku a ani po dvacáté prvé jsem neudělal výjimku. Jsme zvědaví na nové tváře. Vybranou dvanáctku čeká pestrý půlrok a vítěze pak účast na světových soutěžích. Každý rok čeští krasavci ve velké konkurenci světových borců bodují a úspěšně reprezentují Muže roku a Českou republiku."

Zájemci o účast v soutěži Muž roku mají možnost přijít na sobotní výběrová kola 22. února a 21. března od 10 do 14 hodin. Casting bude probíhat v prostorách agentury CAST ME, Janáčkovo nábř.3, Praha. Přihlášky najdou mladí muži na webových stránkách soutěže www.muzroku.cz .

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky