Soutěž Batist Nej sestřička slaví 10. narozeniny

10.03.2018

Soutěž Batist Nej sestřička slaví kulatiny.

Herečka Eva Burešová ordinovala v taxíku! Zúročila zkušenosti z Modrého kódu

Vítězku soutěže Batist Nej sestřička 2018 čeká neobvyklá cena! Mimo zájezdu si ještě zahraje v primáckém seriálu Modrý kód

Již desátý ročník soutěže Batist Nej sestřička 2018 odstartoval v pražském Divadle Na Perštýně. Prezident soutěže David Novotný přivítal v hledišti divadla zdravotní sestry, sponzory soutěže a další milé hosty.Jubilejní desátý ročník je výjimečný i tím, že došlo k propojení soutěže Batist Nej sestřička a seriálu TV Prima Modrý kód a společně darovaly Českému červenému kříži šek na 15 000 korun, který bude věnován na vzdělávání mládeže.

Šek slavnostně předával generální ředitel Ing. Tomáš Mertlík z Batist Medical a.s. a herečka Eva Burešová, která v seriálu TV Prima hrajezdravotní sestru.

"Práce seriálové sestřičky se od reálné práce sester hodně liší. Je to velmi složitá práce, protože tam už opravdu jde o život, kdežto v seriálu si na nemocnici pořád jenom hrajeme. Já si to natáčení samozřejmě užívám, protože jsem jako holka vždycky chtěla být sestřičkou nebo doktorkou, ale dělat tuto práci bych nemohla. V seriálu nás sice některé dovednosti naučili, ale to rozhodně nestačí k tomu, abych zodpovědně prováděla práci zdravotnice," uvedla herečka, ale pak na sebe přece jen prozradila.
"Je ale pravda, že jsem díky znalostem ze seriálu poznala pohlaví svého syna, když jsem byla na prohlídce na gynekologii. A jednou jsem dokonce pomohla dešifrovat jednomu panu taxíkáři, co mu napsali na kardiologii. A to díky tomu, že jsme dva dny předem točili scénu z kardiologie v Modrém kódu,"
řekla Eva Burešová.

A které ze sestřiček bude potom Eva fandit?"Sama jsem nedávno rodila v krnovské porodnici a péči sestřiček si nemohu vynachválit. Tak pokud bude mít v soutěži Krnov zástupkyni, mám svou favoritku," smála se herečka a upozornila na fakt, že vítězka letošního ročníku Batist Nej sestřička 2018 si zahraje po boku herců v seriálu Modrý kód.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!