Show Hany Zagorové - druhá část koncertu

31.01.2017

V průběhu večera Hanička převzala zlatou desku za prodej alba "O LÁSCE"

V druhé části koncertu si Hanička pozvala jako hosta Martina Chodůra. Společně si zazpívali duet ,který Martin pro Haničku složil na její poslední CD "O lásce". Martin ukázal všem, že není jen vynikající zpěvák, ale i hudebník. Jeho sólo na klarinet bylo naprosto famózní. S písní Hallelujah ve svém podání nabitou Lucernu doslova rozboural. Zpěvák, skladatel i novopečený tatínek ukázal, že byl opravdu důstojným hostem Zlaté slavice.

Spolu s vydavateli předal tento skvost zpěvačce Honza Musil.
Album obsahuje především písničky mladých autorů. Stálici naší populární hudby nabídli svojí tvorbu například: Radůza, Martin Chodúr, Michal Hrůza, Ondřej Brzobohatý, ale také Márdi ze skupiny Vypsaná fixa, Jiří Hradil z Tata Bojs, David Dvořák z Kašpárka v rohlíku a též frontman kapely Sunflower Caravan Andy Čermák. Několika písněmi přispěli i osvědčení autoři, jako jsou skladatelé Jiří Zmožek, Petr Malásek a Jiří Březík nebo textaři Jan Krůta či Václav Kopta.
Od loňského roku už není pro zisk zlatého a platinového alba rozhodující prodej kusů fyzických nosičů, ale obrat, který každý titul přináší. Pro zlaté album je nyní zapotřebí obratu 500.000 korun a ten Hanička více než překročila.

Jediná chyba na kráse tohoto podařeného koncertu byla neúčast manžela Štefana Margity, který byl v zahraničí. Neúčast Štefana vyvážilo mnoho přátel zpěvačky společně s nadšenými fanoušky.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky