Sexy Barbora Mottlová dává rady ohledně ženského orgasmu

03.05.2020

Herečka Barbora Mottlová bývá často obsazována do rolí svůdnic a není divu. Třiatřicetiletá kráska se pyšní dokonalými křivkami, blonďatou hřívou a andělsky modrýma očima. Jenže ve své poslední roli nescanuje herecké kolegy uhrančivým pohledem, ale zboží na pokladním pásu, psal ji totiž sám život. Krátce před nedobrovolnou pauzou ve své filmografii si nicméně jednu takovou femme fatale stihla zahrát. Stala se odbornicí na ženské orgasmy. A její nekompromisní kritice neunikla ani držitelka Českého lva Jenovéfa Boková.

"V osobním životě se rozhodně necítím jako člověk, který by mohl někomu v sexu radit. Jsem soudná, což mnoho lidí, kteří mají v oblibě ostatním radit, nebývá. Každý z nás upřednostňuje to své. Sladit se s partnerem může být pěkně těžký úkol, ale o vzájemném porozumění vztah je. Pro mě je sex, hraní a čokoláda to nejdůležitější na světě," neztrácí sympatická blondýnka smysl pro humor navzdory tomu, že před kameru, ani na jeviště teď nemůže, a těší se na comeback.

"Strašně se mi stýská a nemůžu se dočkat jak kolegů, tak i diváků. Bude to velká divočina, ale hrát se bude s ještě větší láskou a vděčností. A doufám, že se mi otevřou další možnosti. Baví mě hrát praštěné, mentálně narušené nebo závislé ženy. Prostě něco, na čem musí herec pracovat, studovat to, hledat. Mám ráda výzvy. Blondýnky a milenky už mám v kapse, o tom se můžete přesvědčit v seriálu Život je hra," dodává Barbora Mottlová.

Coby sexexpertka se Barbora Mottlová objeví ve druhé sezoně seriálu Život je hra po boku Michala Suchánka a Petra Marka. Ti hrají v sitcomu internetové televize Mall.tv dvojici sportovních komentátorů, kteří přihlíží všem klíčovým okamžikům v životě hlavního hrdiny Štěpána včetně těch milostných a rozebírají je s pomocí elektronické tužky nebo hosta ve studii. A právě vášnivá sexuální scéna přivede k jejich komentátorskému pultu blonďatou herečku. Zatímco mužská část tříčlenné poroty je s průběhem spokojena, Mottlová ji zkušeně odsoudí jako mizerně zahranou. A to se přitom milostným hrátkám ve Štěpánově posteli oddává držitelka Českého lva Jenovéfa Boková!

Foto Mall.tv, Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!