S kým se schází Mahulena Bočanová ? My to víme

01.10.2020

Vztahy herečky Mahuleny Bočanové jsou vždy vášnivě propírané veřejností. Možná snad proto, že si sama Bočanová své soukromí pečlivě střeží, a kvůli dceři Márince do něj vpouští jenom ty, kterým stoprocentně důvěřuje.

V poslední době je charismatická herečka často ve společnosti podnikatele Romana Klimka, místo vztahu spolu ale budují byznys.

"Známe se spolu 30 let a Romanova manželka je má kamarádka. Vždycky jsme si navzájem pomáhali, když bylo třeba," vysvětluje herečka. Sama prý není žádná byznysmenka, proto přišla s vlastním nápadem, jak nově otevřené GrilCentrum u pražské Harfy podpořit: "každý měsíc pořádáme kurzy grilování se mnou a mým hostem. Na zahajovací akci jsem si pozvala rovnou tři - Markétu Hrubešovou, Romanu Pavelkovou a Honzu Kopečného."

Nový projekt grilovací akademie je pro herečku hlavně srdeční záležitost, jelikož své pracovní aktivity se rozhodla během karantény zásadně přehodnotit. "Čuchla jsem si k tomu, jak se dá žít, když nejste pod stresem a nemáte tři práce najednou," svěřila se. Nový režim zásadně prospívá Mahulenině dceři, a proto se herečka rozhodla výrazně omezit své působení v divadle, které je časově náročné, a věnovat se hlavně televiznímu natáčení.

Foto. GrilCentrum.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky