Růžová Barbie Dominika Myslivcová: Neuhodnete, o čem bude mít pořad!

22.04.2018

Byla jedna z prvních, která u nás začínala jako youtuberka a její rekordní shlédnutí /přes 74 miliónů/ dodnes nikdo nepřekonal!

S prací youtuberky se však cílevědomá "Růžová Barbie" nespokojila a rozjela svoji soutěž Miss Princess, kterou zároveň i moderuje. Díky tomu občas získá nabídku i na moderování, k čemuž se přidaly i jiné, tentokrát na poli kinematografie. Ve filmu Věčně tvá nevěrná si zahrála sebe samu, tedy zpěvačku. A právě nyní točí film s příznačným názvem Po čem muži touží. Tady už jde o menší roli módní redaktorky. "Jsem vděčná za každou takovou zkušenost!", nechala se slyšet půvabná youtuberka, která svou základnu fanoušků velmi posílila i na Instagramu. "V budoucnu bych se chtěla herectví a zpěvu věnovat naplno, je to můj sen!"

Protože všechny profese, kterým se v poslední době Dominika Myslivcová věnuje /herectví, zpěv a moderování/ jdou svým způsobem ruku v ruce, kývla Dominika na moderování televizního projektu o vaření. "Zatím toho moc prozrazovat nesmím, snad jen, že se jedná o zábavný kulinářský pořad jehož partnerem je sencor a já tím pořadem budu provázet.

Moc se těším!", uzavřela s úsměvem sympatickáblondýnka.

Rádi vaříte? Nechte se inspirovat zde: https://www.sencor.cz/

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!