Rodina Whitney Houston odhalila, jak bude vypadat hologramová show zesnulé zpěvačky, i co zahraje.

09.03.2020

Živá doprovodná kapela, tanečníci a uprostřed pódia hologram Whitney Houston, který během večera změní několikrát vizáž i kostýmy přesně podle toho, jaká píseň bude právě na playlistu. Tak bude vypadat první holografická show, která se zastaví v České republice. Koncert s názvem "Večer s Whitney" se v rámci světového turné odehraje 26. března v Kongresovém centru Praha. Show, na které zazní všechny zásadní hity zpěvačky včetně Will Always Love You, I Wanna Dance with Somebody, How Will I Know, I Have Nothing, The Greatest Love of All nebo Higher Love umožnila švagrová Patricia Houston, která je hlavní správkyní dědictví po umělkyni. Předprodej je v síti TicketLIVE. První koncerty, které se zatím odehrály ve Velké Británii, mají nadšené reakce diváků i kritiky.

"Bylo to v roce 2010, a zpěvačka byla v příšerném stavu, její hlas zpustošený desítkami let zneužívání drog, její přítomnost na pódiu byla takřka šokující. Tato technologická pocta představila obraz dokonalosti, kterou skutečný umělec nemohl v životě žít," píše ve svém článku.

Zpěvačku Whitney Houston zná většina lidí díky mimořádně úspěšnému romantickému thrilleru Osobní strážce, v němž hrála po boku Kevina Costnera. Soundtrack k filmu - Will Always Love You - se stal nejprodávanějším ženským albem v historii, za týden se jej prodalo přes milion kusů. Za svou pěveckou činnost získala pět cen Grammy, dvě ceny Emmy a jedenadvacet Amerických hudebních cen. Od poloviny osmdesátých do konce devadesátých let Houston patřila k nejprodávanějším zpěvačkám. Vydala sedm studiových alb a prodala na 170 milionů desek a singlů.

V roce 2007 ukončila nešťastné manželství se zpěvákem Bobby Brownem. Její kariéru ale ničilo časté užívání alkoholu a drog. Houston prošla několika odvykacími kúrami, naposledy v roce 2011. Závislost se jí ale nakonec stala osudnou. V předvečer udílení cen Grammy, 11. února 2012, její bezvládné tělo našel v hotelovém apartmá v Los Angeles osobní strážce. Whitney Houston zemřela nešťastnou náhodou utonutím, nicméně k její smrti přispěla srdeční choroba a užívání kokainu. Bylo ji pouhých 48 let. Whitney Houston ovlivnila celou generaci mladších zpěvaček od Christiny Aguilery až po Mariah Carey.

Osm let po své smrti zazpívá Whitney Hostoun v Kongresovém centru Praha svoje největší hity. Přesněji její světelný obraz, označovaný jako hologram. Spolu s hologramem na koncertě vystoupí skuteční tanečníci, vokalisté i původní muzikanti zpěvačky, včetně jejího bratra Garyho Houstona. "Whitney tady už není, ale její hudba s námi bude žít navždy," uvedla švagrová Whitney Patricie Houston.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!