Příchod velké americké hvězdy

30.05.2017

Do Grévinu dorazila hvězda!

Praha 30. května 2017 Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohatilo stálou expozici o novou voskovou sochu americké popstar Katy Perry. Slavnostní odhalení nové figuríny však tentokrát muzeum věnovalo dětem

z dětských domovů, jako dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Herec a moderátor Ondřej Sokol odhalil sochu v duchu známé televizní a hudební show a zpěvaččiny songy dokonale interpretovala Anička Slováčková a Ondřej Mička. Oslavte příchod Katy Perry i vy a přijďte o víkendu 3. a 4. června do Celetné 15!

Muzeum Grévin se při příležitosti této inaugurace spojilo s organizací Yourchance o.p.s.

a v rámci projektu Začni správně! připravilo dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Děti z dětských domovů Masťov, Unhošť a Žatec byly pozvány na slavnostní odhalení voskové dvojnice Katy Perry. Jedinečnou atmosféru populární televizní show a autogramiádu s umělci si tak užila téměř stovka dětí.

V "plesovém sále" Muzea Grévin figurínu Katy Perry slavnostně odkryl Ondřej Sokol. Zpěvačku, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba, dokonale interpretovali Anička Slováčková a Ondřej Miček. Hned na úvod zazpívala Anička jeden z největších hitů, díky kterému Katy Perry nastartovala svou kariéru.

Právě odhalená socha Katy Perry je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy má v podobě modré paruky. Tato paruka je v muzeu Grévin zhotovena z opravdových vlasů.

Příchod hvězdy popmusic si nenechal ujít pan starosta Prahy 1 Ing. Oldřich Lomecký se svou půvabnou přítelkyní Veronikou Blažkovou, která je zároveň tisková mluvčí radnice. Mezi další hosty patřil mimo jiné módní návrhář Osmany Laffita s manželem, herec a zpěvák Milan Peroutka nebo také stylista Kája Pavlíček.

Víkend California Dream Tour

První červnový víkend se přijďte pobavit do našeho muzea! Nenechte si ujít možnost strávit 3. - 4. červen spolu s Katy Perry v Café Grévin Praha. Jste obdivovatelé hudebních show? Máte možnost se jí zúčastnit: každou hodinu bude připraveno hudební a taneční vystoupení složené z nejoblíbenějších zpěvaččiných hitů. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech

a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly vyfotit. V Muzeu Grévin v Celetné 15 na vás čeká spousta zábavy. 

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!