Prezidenta soutěže Muže roku držela s nůžkami v ruce v šachu Klára Doležalová

19.08.2017

Šaty za desetitisíce budou zdobit finále MUŽ ROKU 2017

Celostátní finále soutěže Muž roku 2017 se neúprosně blíží. 25. srpna v Městském divadle v Náchodě dvanáctka finalistů předvede své kvality a bude soutěžit o titul nejvyšší. Večerem bude diváky provázet ostřílená moderátorská dvojice z TV Prima Karel Voříšek a Klára Doležalová.

A právě krásná moderátorka má hodně napilno. V Krejčovství design by Valentina Armandi zkoušela hned dvoje šaty, ve kterých finálový večer bude moderovat.

"Muže roku moderuji poprvé. V minulých letech jsem byla vždycky zaneprázdněná a letos to tedy vyšlo. Jako každou ženu mne zajímalo, co na sebe. S Valentinou Armandi jsme si káply do noty. Nejdřívjsme si povídaly o tom, jaké by šaty měly být a probraly jsme barvy. Vybrala jsem si tyrkysovou a lososovou. Myslím si, že tyto barvy mi sluší a cítím se v nich dobře," popisovala tvůrčí proces oblíbená moderátorka.

Pochlubila se Klára Doležalová svému moderátorskému parťákovi, co bude mít na finále Muže roku na sobě?

"Nejsem si jistá, ale myslím si, že ano. Prozradila jsem mu alespoň ty barvy. A protože ho velice dobře znám, pochvalu moc nečekám. My se vždycky sejdeme ve zprávách v televizi, mám třeba nové šaty a ptám se: Tak co? A on: Co jako? No sluší ti to, jako vždycky," smála se Klára Doležalová

Přestože moderátorka bydlí v Chorvatsku a do Čech jezdí za prací, na akci Muž roku 2017 ráda přijede.

"Karel Voříšek už Muže roku moderoval, tak vím, že je to hodně o improvizaci. A za ty čtyři roky, co s ním moderuji zprávy a pracujeme spolu, dovedeme na sebe velice rychle reagovat. Bude to příjemná práce."

Dvoje šaty od návrhářky Valentiny Armandi sedly Kláře Doležalové jako ulité. Vždyť na každých z nich strávila švadlena Monika Galhofovákolem stohodin práce.

"To je pravda, Monika se zapotila, ale výsledek stojí za to. Na Kláru se šilo výborně. Potřebovala jedny dlouhé a jedny krátké šaty a neměla ani žádné zvláštní požadavky. Vybrala si z předložených návrhů, domluvily jsme barvu, zohlednily šperky a líčení a šlo se šít," řekla návrhářka a pokračovala, "Klára šaty dostane od nás darem, cena se vyšplhá na 50 až 60 tisíc za jedny," kalkulovala cenu šatů Valentina Armandi, která se soutěží Muž roku spolupracuje již poněkolikáté.

Obě dámy přinutily prezidenta soutěže usednout za šicí stroj a zkusit si, jaké to je, ušít alespoň jeden rovný steh. A přestože David Novotný pracoval pod nátlakem a pohrůžkou, byl spokojený.

"Ještě tak přišít si knoflík nebo zašít či spíše zadrátovat nějakou díru to jo, ale za šicím strojem sedím prvně v životě. Proto jsem rád, že šaty pro Kláru Doležalovou jdou mimo mne. Za ty roky spolupráce se mohu na Valentinu Armandi plně spolehnut. A pak také vím, že Klára a Karel jsou profesionálové a otázku vhodného oblečení mají v malíčku. Tady mám o starost méně,"s úlevou poznamenal David Novotný, který se s Klárou Doležalovou, Karlem Voříškem a Valentinou Armandi znovu setká na 25. srpna 2017 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě na finále 18. ročníku soutěže Muž roku 2017.

Český vítěz Muže roku 2017 poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!