Premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittemnavštívila Lejla Abbasová

19.09.2019

Na všechny přítomné čekal ve foyer kina i samotný Brad Pitt, což bylo velké překvapení a nenašel se snad nikdo, kdo by se s ním nechtěl vyfotit. "Když jsme přicházeli, úplně ve mně hrklo - on je tady fakt Brad Pitt? Jsem nadšená, že s ním mám fotku, i když je jenom z vosku," smála se modelka a moderátorka Monika Leová, která dorazila v doprovodu svého manžela Martina ve slušivých kloboucích. "A ve filmu byl skvělý, moc se mi to líbilo. Hodně psychologicky vystavěná postava a ty nádherné záběry z vesmíru na tom velkém plátně v IMAX, to bylo něco," dodala. Určitě by s ní souhlasila i Lejla Abbasová, která si společně s nevlastní dcerou Vanesskou udělala dámskou jízdu, stejně tak jako Kamila Nývltová, co dorazila s maminkou.

Míša Nosková
Míša Nosková

Velkolepou premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli si v pražském kině IMAX nenechala ujít celá řada českých celebrit. Miroslav Dubovický nechal Veroniku Kopřivovou doma a dorazil s bratrem, Míša Nosková zase vytáhla svého podnikatele a ukázal se i Pavel Callta.

Ornela Kotková
Ornela Kotková

Snímek Ad Astra vypráví o blízké budoucnosti, kdy se na Měsíc létá téměř pravidelně jako na dovolenou a Mars je kolonizován. Roy McBride (Brad Pitt) zasvětil výzkumu sluneční soustavy celý život podle vzoru svého otce, který zmizel během expedice u Neptunu. Zemi i okolní planety však začaly sužovat nebezpečné výboje a navíc se zjistilo, že Royův otec možná žije a možná za nimi stojí právě on. Je tak na Royovi vydat se do hlubokého vesmíru a bojovat nejen s nástrahami, co tam na něj čekají, ale i sám se sebou.

Epické záběry kamery Hoyteho van Hoytema (Interstellar) obdivovali i zpěvák Pavel Callta, Vlasta Korec, Ornela Koktová, Míša Dolinová nebo Bára Mottlová s Pepou Kůrkou. Vy si je též nenechte ujít a vyrazte na filmovou novinku s názvem Ad Astra do multiplexů Cinema City od 18. září, a to ve formátech 2D, 4DX, Dolby Atmos, IMAX a VIP Chodov! Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!