Pralinky na Relaxu 

17.09.2019

V příjemném prostředí vinárny na Praze 2 uvedly hlavní protagonistky, Linda Finková, Aneta Christovová, Vlaďka Pirichová (známé jako první ženské trio Trojhlavá saň) a Sandra Pogodová koncept pořadu PRALINKY.
Dle jejich slov, pokud jim pro samý smích bylo rozumět, se jedná o veselý pořad na dámská témata, na který by se měli dívat i muži, neboť je rozhodně důležité znát názory "nepřítele". Na přítomných bylo znát, že se záměr dámám rozhodně daří.

Mezi hosty jsme zahlédli například Petra Kutheila, Radima Flendera, Genny Ciatty, Hanku Křížkovou, Hanku Čížkovou, Jana Kopečného, Sámera Issu a po dlouhé době vyrazila i módní návrhářka, Dominika Sedláčková, která s sebou přivedla i své dva syny.

R: Flender , P.Kutheil s  partnerkou
R: Flender , P.Kutheil s partnerkou

Protagonistkám to na akci velice slušelo a to díky spolupráci s kvalitními značkami. Dámy oblékla firma ULLA POPKEN z nové prodejny OC Letňany. Luxusní německá dekorativní kosmetika ARTDECO v rukách dvorní vizážistky Mirky Huděcové se postarala o make-up Trojhlavé saně a vlasy dámy svěřily do péče známé vizážistky a haistylistky Míše Pohádce.

O sladké potěšení se postarala švýcarská firma LINDT. Ta celý prostor vinárny vyzdobila svými pralinkami, které si hosté nakonec odnesli s sebou domu.

Premiérové díly pořadu Pralinky na TV Relax můžete vidět každou sobotu v 15:55h 

T. Gotlieb, Samer Issa
T. Gotlieb, Samer Issa
Hana Čížková, Tomáš Gotlieb
Hana Čížková, Tomáš Gotlieb
Linda Finková, Sandra Pagodová, A Christovová, V . Pirichová
Linda Finková, Sandra Pagodová, A Christovová, V . Pirichová
S. Pagodova, I. Christovova
S. Pagodova, I. Christovova

Foto: Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!