Ponožky Fusakle z unikátní česko-slovenské kolekce zdobí ikonická místa obou zemí

21.10.2020

Ať už na společný stát Čechů a Slováků vzpomínáte s nostalgií těch, kteří v něm vyrůstali, anebo jej znáte už jen z hodin dějepisu, teď si můžete jeho ikonická místa připomenout, kdykoliv budete chtít. Stačí si vybrat ze speciální česko-slovenské kolekce ponožek oblíbené značky Fusakle. Karlův most, Michalská věž, staroměstský orloj, Spišský hrad, Špindl, Košice, Sněžka, Bratislavský hrad a mnohá další... Můžete je mít nejen na ponožkách, ale také na tričku! Součástí kolekce jsou originální tematické dárkové tuby a konzervy na vybrané kousky.

"Jsme česko-slovenská značka a vycházíme z našich reálií. Navíc nechceme prodávat jen ponožky, ale chceme jejich prostřednictvím sdělovat nějakou informaci, poselství. Proto tato kolekce čerpá právě z charakteristických míst našich zemí - na jedné straně, abychom podpořili vztah k místu, kde žijeme, a na druhé straně, abychom ostatním ukázali, jak pěkná a důležitá místa tady máme a navzájem je v obou zemích představili. Chceme nadále udržovat a pěstovat dobré vztahy mezi Čechy a Slováky, jsme hrdí na společnou minulost a vzájemné vazby," říká ke kolekci Ján Anguš, zakladatel značky Fusakle.

Kompetní sortiment Fusakle je v prodeji v e-shopu na https://www.fusakle.cz/

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky