Pochutnejte si na exotické kuchyni! Street Food Smíchov nabídne speciality i z Peru či Gruzie! 19. 5. na dvoře pivovaru Staropramen

16.05.2018

Vzhledem k rekonstrukci Smíchovské náplavky se festival zaměřený na street food speciality přesune do unikátního prostoru v areálu pivovaru Staropramen. Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. Jde o jednu z gastronomických disciplín, která si zaslouží stejnou pozornost veřejnosti jako známé a oblíbené restaurace nebo bistra. Nově budou součástí festivalu "buskeři" - pouliční umělci.

Těšit se můžete na street food pod taktovkou kuchařů z Malajsie, Thajska, Indie, Indonésie, Libanonu, Gruzie, Mexika, Peru, Argentiny, USA, Egypta, Maroka, Portugalska, Francie a dalších. Ochutnat budou moci např. vietnamskou bún chu, izraelský falafel, po thajsku ostrý salát som tam, španělskou paellu, venezuelské arepy, korejské kimchi, brazilskou caipirinhu, americké chicken wings, gruzínské chacapuri, rumunské pastrami nebo třeba mexické taco a portugalské tapas.

Kdy:

19.5.2018 od 10:00 do 20:00

Kde:

dvůr pivovaru Staropramen, Praha 5 - Smíchov - vchod z ulice Svornosti

Vstupné:

50,- (děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP zdarma)

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!