Partyšová je sex symbol i ve čtyřiceti

19.03.2019

Tajemství postavy Gábiny Partyšové. Jak se udržuje fit?

Loni v červnu oslavila čtyřicáté narozeniny, přesto má Gabriela Partyšová podle svých slov nejštíhlejší postavu ve svém životě. Sexy křivky ale nemá zadarmo. Oblíbená moderátorka prozradila, že je na pohybu doslova závislá. Jaká jsou další tajemství její sexy postavy?

Loni v červnu oslavila čtyřicáté narozeniny, přesto má Gabriela Partyšová podle svých slov nejštíhlejší postavu ve svém životě. Sexy křivky ale nemá zadarmo. Oblíbená moderátorka prozradila, že je na pohybu doslova závislá. Jaká jsou další tajemství její sexy postavy?

Momentálně Gabriela Partyšová sice moderuje nováckou Snídani s Novou, s různými televizemi spolupracuje ale již od roku 1996. I proto nejlépe ví, že televizní obrazovky dokáži přidat na váze.

"Je pravdou,že televize člověka nafukuje a povětšinou si lidé myslí,že jsme větší a silnější. Když mě lidé vidí mimo tv, tak jsou překvapení, jak jsem drobná. Mám štěstí, že ráda sportuju. Dokonce jsem na sportu svým způsobem závislá. Kombinuju kardio cvičení s posilováním a jógou. Skoro denně se hýbu a snažím se dobře jíst," prozradila Partyšová, podle které je strava velmi důležitá.

"Už několik měsíců si pochutnávám na Zdravém stravování. Nejlepší na té stravě je,že je velmi snadno stravitelná a cítím se po ní dobře. Po deseti minutách mohu jít cvičit nebo třeba moderovat a nemám pocit plného žaludku," vysvětlila moderátorka, která již několik let vstává před čtvrtou ranní. Stíhá moderátorka Snídaně s Novou snídani?

"Můj budík je někdy i čtyři dny po sobě natočen na 3:50hod. Kromě sprchy nestíhám vůbec nic a nemám většinou ani chuť k jídlu. Ta mě přepadne až v práci kolem půl sedmé. Snídám tedy velmi brzy a rozhozený režim mívám," prozradila moderátorka, která je i proto ráda za zdravé stravování, díky kterému nemusí řešit, co bude jíst.

"Práce na volné noze má svoje výhody, ale mnohdy ani na jídlo čas není. Nerada jím ve stresu, proto si přes den dávám lehčí stravu a to nejraději právě krabičky. Před večerní moderací většinou už nejím. Doma vařím o víkendu a to moc ráda. Inspiruju se od mámy, sestry a kamarádek a poslední dobou hledám inspiraci na blogu www.katkasimkova.cz," svěřila se Gábina.

Ta si podle svých slov postavu hlídá celý život. "Pro mě je celý život těžký udržet si postavu. Nic nemám zadarmo. Vše mám vydřený. V minulosti jsem držela polívkové diety. Jedla jsem třeba měsíc v kuse silné masové vývary. Bylo mi po nich moc dobře. Porce si hlídám hlavně večer. Jde na mě vidět každé deko, takže večeři už mívám velmi lehkou a malinkaté porce. Nerada totiž ulehám s plným žaludkem. Pravidelně cvičím jógu a kardio cvičení. Mám ráda i plavání, golf, lyžování, bruslení a ping-pong se svým synem. V tom jsme vážně dobří," směje se moderátorka, která je ve svých čtyřiceti letech podle svých slov nejštíhlejší ve svém životě.

"Přes zimu jsem malinko přibrala, asi 5kg. Prošla jsem si zápalem plic a na dva měsíce byla vyřazena z kardio cvičení, po kterém nejvíce hubnu, tak se zase dávám dohromady," dodala Partyšová s tím, že místo držení diet si radši zacvičí, aby se potom mohla příjemně najíst.

Foto: Zdrave stravování

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!