Blanka Matragi vstoupila do Rekordmanské síně slávy

27.08.2020

Ve čtvrtek 27. srpna 2020 vstoupila do Rekordmanské síně slávy Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov uznávaná česká módní návrhářka, umělkyně a designérka, paní BLANKA MATRAGI.

Majitelka salonu Blanka Haute Couture v Bejrútu a studia Matragi Design v Praze je držitelkou mnoha mezinárodních ocenění, včetně ceny Gratias Agit za šíření dobrého jména České republiky v zahraničí udělené Ministerstvem zahraničí ČR v roce 2014. Blanka Matragi obléká manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu i mnohé evropské celebrity. V roce 2012 realizovala společně se skláři z ateliérů AJETO Lindava a Kolektiv Nový Bor unikátní skleněné šaty, které jsou zapsány v České knize rekordů. Certifikát stvrzující výše uvedenou skutečnost předali módní návrhářce ze Světlé nad Sázavou zástupci pelhřimovské Agentury Dobrý den Luboš Rafaj a Miroslav Marek. V Obecním domě v Praze tak proběhlo příjemné setkání rodáků a patriotů z Kraje Vysočina.

Foto Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky