Obří párty na zahájení 53. ročníku karlovarského festivalu byla v červeném

01.07.2018

Hned druhý den po zahájení 53. ročníku karlovarského festivalu se konala velkolepá MALL.cz Party jednoho z hlavních partnerů festivalu. Touch of red, v níž se nesl večerní dresscode, se dotkl řady hvězd a známých osobností, které prozářili Císařské lázně. Na červeném koberci svůj outfit předvedly Simona Krainová, Zuzana Belohorcová, Andrea Verešová, Lucie Králová Šlégrová, Tereza Voříšková, Táňa Pauhofová, Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová, Jenovéfa Boková, Hana Vagnerová, Bára Nesvadbová a dorazila hlavní hvězda festivalu Tim Robbins.

MALL.cz Party to ale vše teprve začíná. Po celou dobu festivalu je v MALL.cz Parku připravený hvězdný program, plný zajímavých hostů.

Veškeré podrobnější informace o dalším programu a aktivitách MALL.cz Parku naleznete na https://festival.mall.cz/#schedule

Filmové Karlovy Vary zažily v sobotu obří party plnou hvězd nejen z řad známých herců, ale také byznysmenů a politiků. Nechyběly ani tváře nově vznikající internetové televize MALL.TV.

Mezi prvními hosty dorazila Jana Plodková s Jenovéfou Bokovou, následovala Livia Klausová s rodinou. Odhalená záda předvedla v doprovodu manžela Andrea Verešová. Simonu Krainovou doprovodila sestra a manžel Karel Vágner. Po boku Vlasty Hájka ukázala čerstvě prodloužené vlasy Zuzana Belohorcová. Aňa Geislerová přišla v tradičním doprovodu herečky Jitky Schneiderové. Mezi hosty, kteří se prošli po červeném koberci nechyběla ani Tereza Voříšková, Táňa Pauhofová či Hana Vagnerová. Oscarového Tima Robbinse s mladinkou přítelkyní Gratielou Brancusi doprovodil Jiří Bartoška. Na poslední chvíli dorazila i Lucie Králová Šlégrová s manželem.

Slavnostního zahájení party se ujal ředitel skupiny Jakub Havrlant a prezident festivalu Jiří Bartoška.

"V březnu jsme zažili takové malé zemětřesení. Naštěstí se nám podařilo přežít, a to i díky MALL.cz, který se stal hlavním partnerem a za což bych chtěl tímto poděkovat," řekl na úvod Jiří Bartoška.


 Poté následoval večer plný artistických představení, performerů, iluzionistů a hudebních vystoupení.


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!