Do Semaforu se vrací Naďa Urbánková, zazpívá si s dcerou Janou Fabiánovou

01.10.2018

Jedinečný koncert Nadi Urbánkové a Jany Fabiánové se odehraje v divadle Semafor už v sobotu 6. 10. 2018 v 16 hodin. 

Dvě Semaforské herečky, a také máma s dcerou. Semafor měl a má v životech obou významnou roli. Naďa Urbánková působila v Semaforu mezi lety 1963 - 1971 v představeních: Dobře placená procházka, Čarodějky, Šest žen Jindřicha VIII., Poslední štace, Návštěvní dny, Besídka zvláštní školy.

Jana Fabiánová hrála v divadle Semafor mezi lety 2005 - 2012 v představeních: Pension Rosamunda, Život je jen náhoda v obnošený vestě, Ten čtvrtek platí, Dal si Růži do polívky, Pokušení svatého Antonína, Lysistráta a Kytice. Na jeviště Semaforu se nyní vrátila s hostujícím projektem Alice, Alenka a voda živá.

Diváci se mohou těšit na hudebně různorodý program i projekce unikátních fotografií z rodinného archívu. Zazní největší hity pětinásobné Zlaté Slavice Nadi Urbánkové, krásné Semaforské evregreeny, trocha swingu, šansony, současný repertoár Nadi Urbánkové, či ukázka projektu Jany Fabiánové a producenta Dina Bose The Infinite Seas s nímž tento rok v USA získali dvě mezinárodní hudební ceny v kategorii Alternativní Rock.

Účinkují:
Naďa Urbánková
Jana Fabiánová
Uvádí: Martin Zilvar
Hosté: Dino Bose (The Infinite Seas), Luboš Javůrek (Bokomara)
Hraje kapela divadla Semafor pro vedením Jakuba Přibyla.

Foto - Jakub Ludvík a archiv


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!