Nový klip a singl „Sluneční zář“ je pro Aničku Slováčkovou srdcovkou

28.10.2020

Fotil David Anýž

Anna Julie Slováčková vypouští do světa nový klip a singl "Sluneční zář"
Zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková společně se svojí kapelou Aura vydává nový singl "Sluneční zář" .
Videoklip natáčeli společně s HOFO Production, se kterými natočili i videoklip z předešlé tvorby zpěvačky.

Singl "Sluneční zář" je pop-folkovou skladbou se silným melodickým refrénem a zároveň něžným textem. Na singlu spolupracovala zpěvačka již po třetí s producentem Igorem Ochepovským a textařkou, skladatelkou a zpěvačkou Patricií Fuxovou. Společně tato trojice nyní pracuje na vůbec první desce Aničky Slováčkové a její kapely. Deska ponese stejný název, jako kapela - "Aura" a její vydání je naplánováno společně s křtem a koncertem kapely na 12.2.2021 v Praze.

,,Celý singl Sluneční zář je pro mě obrovskou srdcovkou. O to víc mám radost, jak na něj lidé na koncertech reagují a doufám, že reakce na internetu bude stejně pozitivní. Je to jedna z těch písní, které vznikly během pár minut a psaly se samy. Videoklip jsme natáčeli kousek od naší chalupy v Českém Ráji. Na místech, kde jsem vyrostla a kde to mám ze srdce ráda a pojí mě s tím místem spousta krásných vzpomínek. Když jsme s Adamem Tylem (režie, kamera a střih videoklipu) dolaďovali scénář, shodli jsme se na tom, že nesmí být nic předstírané, ale naopak musí být každý záběr autentický a opravdový. Tudíž jsme se nikdo žádného scénáře nedrželi a prostě jsme žili daným okamžikem." Popisuje Anička.
Zajímavostí na singlu rovněž je, že se na něm podíleli i fanoušci kapely.,, S producentem jsme chtěli mít v písni v jednom momentu co nejvíce barev různých hlasů. Igora pak napadlo, že bychom do songu mohli zatáhnout fanoušky a poprosit je, aby nám dle předlohy nahráli určité vokály na telefon a poslali nám je přes email. Igor pak hlasy dosadil do singlu a tak jsme si píseň zazpívali všichni společně." Vypráví s nadšením Slováčková.
Kapela kromě CD vydává též svůj první merch, který bude silně spjatý z názvem CD i kapely "Aura" a promítnou se do něj lehké stopy folku, které kapela ráda používá i v muzice.
Více informací naleznete na www.annajulieslovackova.cz, nebo na instagramovém nebo facebookovém profilu zpěvačky, či kapely.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!