Nový český film Můj příběh

03.01.2020

Nový český film Můj příběh vstoupí do kin 9. ledna příštího roku. Hlavní roli hraje Vlastina Svátková, další obsazení tvoří Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Pavel Kříž, Tereza Kostková, Nela Boudová, Zuzana Norisová, Alžběta Stanková, Jaromír Nosek, Milan Kňažko, Martin Stránský nebo Roman Vojtek.

Vlastina Svátková hraje baletku Eli, kterárezignuje na úspěšnou kariéru kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Její celoživotní oporou je teta Marie, která Eli po smrti matky vychovala a přivedla k baletu. Marii hraje ve filmu Vilma Cibulková.

"Byla jsem jedna z prvních, které se dostal tenhle krásný příběh do ruky. Krásný můžu použít pouze v případě, kdybych ho nahradila slovem silný, protože to divák pochopí sám. Je strhující a velmi vážný příběh se bohužel netýká v mezilidských vztazích jen naší hlavní hrdinky," říká herečka a dodává. "Miluji příběhy ze života, takže v tomto případě jsem vůbec váhat nemusela." Její hrdinka ve filmu Můj příběh musí přihlížet, jak se Eli čím dál víc stává obětí násilnického muže. "Kolikrát v životě jsou tyhle vypjaté a nesnesitelné situace děsné v tom, že člověk neví, že je vlastně oběť, řítí se a neví kam. A ten, kdo se na to dívá druhým okem, což ve filmu je právě Marie, tu jízdu nemůže ovlivnit, nemůže do toho zasahovat. Protože je jistá hranice, kdy si smí nebo nesmí dovolit vstupovat někomu do manželství," říká Vilma Cibulková.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky