Nastávající maminky vyrazily na nákupy. Výbavičku shání Aneta Krejčíková, dorazila i Agáta Prachařová

01.05.2018

Příprava na miminko se nesmí zanedbat. Toho jsou si vědomé i slavné nastávající maminky Aneta Krejčíková, Tereza Vitů, Hana Kusnjerová či Tereza Jandová, které se ještě letos stanou maminkami. I proto nesměli s již zasloužilými matkami Agátou Prachařovou, Janou Doleželovou a Gabrielou Laškovou chybět na slavnostním otevření butiku Baby Prestige v OD Kotva v centru Prahy.

Baby Prestige. To je nejen záruka kvality, ale i magický dětský svět, který přináší na český trh výjimečné dětské značky. I proto na slavnostním otevření butiku v OD Kotva nesměly chybět nejen slavné české maminky jako Agáta Prachařová, Gabriela Lašková či Jana Doleželová, ale hlavně nastávající maminky Aneta Krejčíková, Tereza Vítů, Hana Kusnjerová či Tereza Jandová.

A třeba Aneta Krejčíková byla na správném místě. Ačkoliv je již v druhém trimestru, přiznala se, že s chystáním výbavičky pro svého prvního potomka ještě ani nezačala. "Nemám vůbec nic. Dostala jsem nějaké ekoplenky a od mamky asi dva kusy hadříku. Od kolegů pak bodiečko. Takže nic moc zatím nemám," přiznala hvězda nováckého seriálu Ulice, která přiznala, že miminko bylo neplánované.

"Víme, jak se dělají děti, takže jsme nemohli být tak moc překvapeni, ale přece jenom to člověka trošku překvapí, když s tím ne úplně počítá. Miminko nebylo plánované," prozradila nám herečka, která se ale prvního potomka nemůže dočkat. "Předtím jsem si to vůbec neuvědomovala, že mi v těle roste další život. Je to nádherné," vyznala se Aneta, která má za sebou v rámci své práce již čtyři porody a tak doufá, že jí tato herecká zkušenost bude platná i v reálu. "Jsem zvědavá, jestli to v reálu zvládnu, jako kdybych za sebou měla čtyři porody," smála se Krejčíková na slavnostním otevření butiku Prestige baby.

O poznání lépe je na tom její kolegyně s Ulice Tereza Vítů. "Výbavičku se s přítelem snažíme dát již dohromady. Pokojíček zrovna řešíme a snažíme si ho uspořádat. Nějaké věci jsme již i dostali. Třeba kočárek a různé drobnosti," svěřila se Tereza, která po porodu bude muset vyřešit zapeklitý problém. Bydlí totiž ve čtvrtém patře a to v domě bez výtahu. "Kočárek bude nejspíš v garáži, kterou budeme mít dole pronajatou. Ale stejně jsem na to zvědavá," myslí si herečka.

Ta se v tom ale snaží najít nějaká pozitiva. "Alespoň rychleji zhubnu. čtyři patra několikrát každý den. To budou poporodní kila hodně rychle dole," smála se Tereza, která se zpátky do práce podle svých slov hrnout moc rychle nebude. Hlavně doufá, že bude dobrou maminkou. "Je důležité si na to dát čas," uzavřela.

Poprvé od svého čerstvě narozeného syna byla i moderátorka primáckých zpráv Gabriela Lašková. Přestože porodila teprve před třemi týdny, na slavnostním otevření magického dětského světa Baby prestige doslova zářila. "Mám na sobě své těhotenské šaty. Nabrala jsem čtrnáct kilo, tak to nebude jen tak dole. Moc to ale neřeším," přiznala Česká Miss pro rok 2013.

Ačkoliv vypadala úchvatně, přiznala, že trpí po porodu spánkovým deficitem. "Spát se bude jindy, ale jsem ráda, že Beníčka máme, že přišel na svět v pořádku a že je to zdravý kluk," vyznala se Gábina, která přiznala, že mnohokrát je tak unavená, že prcka přebaluje poslepu.

Pro výbavičku si do Baby prestige přišla i novácká moderátorka Tereza Jandová. Ta dokonce prozradila, že se svým partnerem čekají chlapečka. A na jeho příchod bude pomalu ale jistě přichystaná. 

"Poslední dobou se na mě vrhá nakupovací atmosféra. Oblečky a nábytek už mám. Nenakupuju toho ale moc. Vše přiměřeně," přiznala Tereza s tím, že je tak napřed, že již přes dva roky má nejen vybrané jméno, ale dokonce i kočárek, který by si pro své miminko přála. Být to ale na jejím partnerovi, první dítě by měli před deseti lety.

"Partner je starší než já, ten by si dítě klidně pořídil před deseti lety. Spolu jsme dvanáct. On je rád, takže mi do ničeho nemluví. Máme podobný vkus," uzavřela moderátorka, která doufá, že dětský pokojíček bude mít připravený do července. 

Foto Baby Prestige

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky