NAHLÉDNĚTE DO ZÁKULISÍ LETNÍHO PLÁŽOVÉHO FOCENÍ

15.08.2017

Jak vypadalo focení finalistek České Miss 2017 a jak aktuálně vypadají v plavkách ty, jež se již brzy utkají o titul Česká Miss? Nahlédněte do zákulisí letního plážového focení

Už jen několik týdnů zbývá finalistkám České Miss na to, aby doladily své postavy k dokonalosti. V těchto dnech při natáčení video medailonků a focení v plavkách však poodhalily, jak na tom se svými postavami aktuálně jsou a jak na sobě průběžně pracují. Některým dívkám jejich průběžné snažení začíná přinášet ovoce, ale zároveň je vidět, že některé přes léto trochu zhřešily a musí na sobě ještě zapracovat. Chtějí-li uspět a pracovat jako modelky.

Průzračná voda, písečná pláž a dvanáct poodhalených krásek v záři zapadajícího slunce - v tomto duchu se nese nejnovější série fotek finalistek České Miss, které před objektivem Petry Odrazilové pózovaly pouze v plavkách. "Bylo to velmi příjemné focení, z holek se stávají čím dál větší profesionálky a vidím u nich za ty měsíce obrovský pokrok. Focení od focení mě neustále překvapují, jak se zlepšují. Jsem nadšená z toho, jak dokáží pracovat s výrazy a proporcemi těla. Díky tomu mi focení velice ulehčily, jelikož jsme při západu slunce neměly příliš mnoho času a vše muselo probíhat rychle," prozrazuje fotografka Petra Odrazilová, jež se s dívkami setkala už na semifinále.

Finální výsledek focení bude odhalen brzy a vyplatí se na něj si počkat, ale do zákulisí celého focení, které probíhalo v parném srpnovém dnu s tropickými teplotami, můžete už nyní. "Některé finalistky mají postavy téměř dokonalé a je vidět, že na sobě opravdu makají, ale stejně tak je vidět, že některé musí do finále ještě více zapracovat, aby jejich křivky byly dokonalé, protože trochu přibraly. Míry 90-60-90 pro nás nejsou rozhodující, ale práce na sobě sama a cílevědomost jsou pro novou Českou Miss téměř nezbytné" doplňuje ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.

O titul Česká Miss bude 23.září v Brně bojovat pět dívek z Moravy - Monika Vrágová, Silvie Hirtová, Michaela Habáňová, Tereza Vlčková a Vendula Soukeníková, a sedm z Čech - Petra Kaprhálová, Petra Mácová, Tereza Jedličková, Markéta Matoušová, Michaela Šmejkalová, Iva Uchytilová a Michaela Kadlecová. Vítězka poletí v listopadu reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe, druhá v pořadí odletí již dva týdny po finále na Miss Earth a třetí dívka odletí v říjnu na Miss Supranational.

Foto : Petra Odrazilová, Roman Souček

IVA UCHYTILOVÁ, MARKÉTA MATOUŠOVÁ, MICHAELA HABÁŇOVÁ, MICHAELA KADLECOVÁ, MICHAELA ŠMEJKALOVÁ, MONIKA VRÁGOVÁ, PETRA KAPRHÁLOVÁ, PETRA MÁCOVÁ, PETRA ODRAZILOVÁ, SILVIE HIRTOVÁ, TEREZA JEDLIČKOVÁ, TEREZA VLČKOVÁ, VENDULA SOUKENÍKOVÁ


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!