Nadace Krása pomoci oslavila 10 let. Gratuloval jí Pierre Richard

22.09.2018

21. 9. 2018 Nadaci Krása pomoci založila Taťána G. Brzobohatá v roce 2008. Kulaté výročí, které letos slaví, se rozhodla oslavit velkolepě. Hlavním gratulantem byl francouzský herec, režisér a také vinař Pierre Richard, kterého si všichni Češi jistě pamatují jako velkého blondýna s černou botou.

Oslava se uskutečnila 20. září ve stylových prostorách klubu ROYAL. Celým večerem provázel Libor Bouček a hned na úvod zazpívala Chantal Poullain a Tonya Graves. Taťána představila činnost a vizi nadace a uvedla video shrnující úspěchy Krásy pomoci a také její cíle do budoucna. Hosté práci nadace ocenili dokonce potleskem ve stoje. Poté přišel všechny pozdravit hlavní gratulant, Pierre Richard, který se představil také jako vinař. Hosté oslavy měli možnost celý večer ochutnávat víno z jeho vinic.

O další hudební překvapení se postaral Ondřej G. Brzobohatý, Igor Orozovič a Radůza.

Oslava byla nejen poděkováním všem přátelům nadace, ale také oceněním Pierra Richarda za jeho aktivní život a za to, jakou je inspirací všem generacím. Taťána G. Brzobohatá mu proto předala historicky první Beauty of Help Award z dílny Moser. Tým nadace si ale připravil překvapení také pro Taťánu. Ředitelka nadace Michaela Stachová na podiu předala druhou stejnou cenu Taťáně za to, že před 10 lety nadaci založila a od té doby jí stojí po boku.

"Soustředila jsem se na poděkování všem partnerům a na předání ceny Pierrovi, vůbec mě nenapadlo, že pro mě chystají takové překvapení. Jsem neuvěřitelně dojatá a moc děkuji svému týmu, který mi tím udělal obrovskou radost," řekla po skončení večera Taťána.

Na závěr všichni popřáli nadaci mnoho úspěchů do dalších deseti let práce.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!