Na zámku Mělník zazněly nejkrásnější melodie v podání Terezy Mátlové a Daniela Hůlky

20.07.2020
 Starosta MVDr. Ctirad Mikeš, Kateřina Dušková
Starosta MVDr. Ctirad Mikeš, Kateřina Dušková

Foto Jaroslav Hauer


Tento mimořádný koncert vznikl jako poděkování a podporu pro zdravotníky a pracovníky sociálních služeb za odvahu a nasazení v době pandemie Coronaviru.

Umělci představili krásné melodie jak z oper, tak z muzikálů v podání Daniela Hůlky a sopranistky Terezy Mátlové.
Zazněly zde například árie Vodníka a Rusalky z opery Antonína Dvořáka Rusalka , skladby G. Verdiho, J. Strausse a písně z muzikálů K. Svobody.
V podání Terezy Mátlové  jsme mohli slyšet  píseň z filmu Tenkrát na západě od Ennia Morriconeho , od Dana Hůlky zas písně z muzikálu Drákula.

Dále nám umělci představili také melodie z nově připravovaného hudebního příběhu Robinson Crusoe, kde bude účinkovat i dcera Františka Janečka a Terezy Mátlové Emilka. Ta jako přídavek zazpívala písničku Rozvíjej se poupátko z pohádky o Pyšné princezně. Emilka všem přítomným ukázala, že jablko nepadá daleko od stromu a že se rozhodně v showbyznysu neztratí.

Nejen Terezka  Mátlová přijela na koncert s dcerkou, ale i Daniel Hůlka dorazil na zámek s manželkou Barborou a dceruškou Rozárkou, která mu jakoby z oka vypadla.
Nesměl chybět i další člen rodiny Hůlkových pes kříženec border kolie Timonek.
Manželé Hůlkovi si také vyzkoušeli , jak se to spí v místních zámeckých baldachýnech.

Krásnou atmosféru celého koncertu podtrhl i areál zámku , kde se na prvním nádvoří v rámci letní scény pražského divadla na Maninách tento charitativní projekt pod záštitou  starosty Mělníka pana MVDr. Ctirada Mikeše konal.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!