Na co si asi plácli Charouz s Rytmusem? Soutěž o herní set

23.06.2019

Na co si asi plácli Charouz s Rytmusem?

Hádejte a vyhrajete skvělý dárek!

Jeden je úspěšný podnikatel, má na kontě jedenačtyřicet mistrovských titulů v automobilových závodech a vychovává mladé jezdce do F1. Druhý si podmanil hudební svět a nedávno se oženil a s Jasminou čekají miminko. Co mají společného Antonín Charouz a rapper Rytmus, na co si asi plácli?

Podařilo se nám získat dvě fotografie, na kterých je slavný rapper Rytmus. Což není nic tak neobvyklého, on je samozřejmě na mnoha snímcích. Dovolujeme si však tvrdit, že společná fotka s Antonínem Charouzem je pro něj premiéra. Tohle není jen tak, za tím něco musí být. Nedálo nám to a chtěli jsme vědět, co spolu tito dva "pečou." Indicií je několik. Byznysman je známý svou zálibou v automobilových závodech všeho druhu, jeho stáj Charouz Racing System jezdí pod hlavičkou Sauber Junior Teamu Formuli 2, 3 a 4. Objevil mnoho talentů, jedním z nich je česká vycházející hvězda Roman Staněk. Takže se v podstatě nabízí, že Rytmus usedne do kokpitu juniorské formule a dále do formule 1? "Možná ano, možná ne," nechtěl být hudebník příliš sdílný. Ale potom, co předvedl jako boxer v O2 areně, se u něj dá věřit vlastně všemu.

A jelikož ani Charouz nechtěl říct už vůbec nic, rozhodli jsme se, že to necháme na vás. Dáme vám několik možnost, odpovědi pošlete na náš mail spycross@spycros.cz .

My pak vylosujeme jednoho z vás, kdo tipne správnou odpověď (jasno prý bude už v pondělí 24. června odpoledne) a ten získá

zbrusu novou herní sadu na počítač od firmy Yenkee (najdete zde). To se vyplatí, ne?

Soutěžní otázka: Co spolu chystají Rytmus a Antonín Charouz?

1. Rytmus usedne do kokpitu F1?

2. Rytmus zazpívá duet s Charouzovou chráněnkou Dominikou Myslivcovou ?

3. Plánují spolu charitativní akci ?

4. Rytmus bude tváří Sauber Junior Team by Charouz ?

5. Charouz domluvil, že Rytmus že se bude natáčet pohádka pro děti "Rytmus a Krteček
htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky