Muzikál Tarzan předvedl první ukázky z plánované premiéry

19.09.2019

TARZAN Nový muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života.

Dita Hořínková,Míša Gemrotová, Tomáš Smička
Dita Hořínková,Míša Gemrotová, Tomáš Smička
  • Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa a jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů v Divadle Hybernia!
  • Muzikál TARZAN se světovými hity Phila Collinse, který byl za skladbu You will be in my heart nominován na cenu Grammy a píseň získala Zlatý globus a Oscara.
  • Muzikál vznikl pro filmové studio Walt Disney a pro Theatrical Broductions na Broadwayi v New Yorku. Dále byl úspěšně uváděn na dalších scénách v Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku...
Režisér Libor Vaculík se po mnoha úspěšných muzikálech zaměří na broadwayskou špičku. Scénograf Petr Hloušek promění Divadlo Hybernia v džungli, atmosféru kostýmně podpoří Roman Šolc a za pomoci choreograficko-akrobatického tandemu Ivany Hannichové a Zuzany Havrlantové se v jedinečné a specifické řeči muzikálu ocitne divák uprostřed skutečné džungle. Dirigentem třináctičlenného orchestru bude Libor Kapras.

Foto: Jaroslav Hauer

Petr Pecha
Petr Pecha
Ivana Karolová
Ivana Karolová
Dita Hořínková
Dita Hořínková

Příběh líčí osudy potomka mladého anglického páru, kterého po tragické smrti jeho rodičů vychová pralesní opice a který se brzy díky své síle a důvtipu stane nejmocnějším tvorem džungle. Jeho dobrodružný život v korunách stromů obrátí naruby expedice profesora Portera, který přijel do africké džungle studovat život goril. Tarzan si poprvé uvědomí, že je člověk a jeho prozření je umocněno opětovanou láskou k profesorově dceři Jane.
Vrátí se Tarzan pod vlivem lásky do civilizace s mladou Američankou Jane? Pro kterou rodinu se rozhodne?

Ernesto Čekan
Ernesto Čekan
Petr Pecha, Dita Hořínková
Petr Pecha, Dita Hořínková
Ernesto čekan,Michaela Gemrotová
Ernesto čekan,Michaela Gemrotová
htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!