Muž roku Matyáš Hložek: Má rád ovocné knedlíky i vodku!

16.06.2018

Stále úřadující Muž roku Matyáš Hložek, syn známého zpěváka Stanislava Hložka potvrdil, že i po roce, kdy titul vyhrál, je neskutečně sexy! Vypracovaná postava, vyrýsované svaly. A přitom si klidně dopřeje i českou kuchyni. "Mám rád ovocné knedlíky od maminky," svěřil. A dopřeje si i vodku! To dokázal na představení nové prémiové vodky Tom of Finland, která byla uvedena na český trh na podporu gay komunity v podniku Patra ve vyhlášené Krymské ulici. A bylo tu pořádně rušno!

Kromě drinků z vodky si mohli ti, kteří na akci dorazili, vychutnat i módní přehlídku návrháře Michala Marka. Modely, tradičnější i extravagantní, pak líčil vizážista Ivan Malejovský. Na akci dorazily i další známé osobnosti - třeba zpěvák Sámer Issa, fotograf aktů Milan Junek nebo Monika Štiková, která si pořádně užila módní přehlídku. "Ten se mi líbí, ten je sexy," ukazovala na jednoho z modelů. Skandál se ale nekonal, Monika se totiž krátce po přehlídce vypařila.

Prémiová organická vodka Tom of Finland ztělesňuje maskulinitu mužského ideálu finského umělce Touka Laaksonena, přezdívaného právě Tom of Finland. Z každé prodané lahve putuje navíc část zisku dobročinné nadaci Tom of Finland Foundation, která usiluje o tolerantní postoj k sexualitě a o ochranu erotického umění. 

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!