Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss

22.07.2020

Eliška dokázala své vítězství perfektně zúročit, dodnes je nejen vyhledávanou modelkou, ale nemalé úspěchy slaví i jako zpěvačka. Česká Miss 2008 v minulosti spolupracovala s významnými českými interprety a její singly mají na YouTube miliony shlédnutí. Nyní bude, kromě svých vlastních projektů, také podporovat dívky, jenž se touží se stát královnou krásy pro letošní rok a získat tak šanci změnit svůj život.

Po Nikol Švantnerové převzala pomyslné žezlo a stala se tak ambasadorkou tradiční soutěže krásy Česká Miss pro letošní rok vítězka z roku 2008, Eliška Bučková. Modelka získala titul nejkrásnější dívky Česka již před dvanácti lety, ale dodnes neztratila nic ze svých půvabů. Naopak, nejen na poli modelingu, získala cenné zkušenosti, které v rámci role ambasadorky bude sdílet s letošními soutěžícími.

"Účastí v soutěži Česká Miss můj život změnil směr, otevřel se mi nový obzor a nové možnosti. Jak už to člověk uchopí, je pouze na něm, ale já si dnes díky tomuto "startu" plním svůj sen a věnuji se práci, která mě činí šťastnou. Přeji si, aby to zažily i jiné dívky a ráda jim budu oporou. Návrat k tradicím, láska k naší vlasti, pomoc druhým, méně sociálních sítí a více lidskosti - toto jsou moje vize, které bych ráda v rámci projektu Česká Miss soutěžícím dívkám předala a pevně věřím, že se nám to společnými silami celého týmu podaří," svěřila se Eliška, co pro ni její vítězství v soutěži znamenalo a jak vidí v svou roli v rámci letošního ročníku. Na spolupráci s Eliškou se těší i obchodí ředitelka Veronika Farářová, ta je přesvědčena o tom, že modelka dokáže soutěžícím významně pomoci v jejich osobním i profesním růstu. "Ráda bych poděkovala loňské ambasadorce Nikol Švantnerové, která dívkám toho dívkám dokázala mnoho předat. Spolupráce byla příjemná a Nikol k České Miss přistupovala velmi zodpovědně. Letos jsme se rozhodli do této funkce obsadit Elišku Bučkovou a jsem velmi ráda, že naši nabídku přijala. Je to žena, která má jasně srovnané priority a mnoho zkušeností. Věřím, že dívky povede správným směrem, a to nejen v modelingu," dodala Veronika.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!