Mladý zpěvák Jakub Ondra: Pěl na ulici, pak vyrazil do kina na Spielberga!

01.04.2018

Nejdřív koncertoval na ulici na pražském Andělu a dav nadšených fanoušků ho nechtěl pustit pryč. Potom mladý zpěvák Jakub Ondra vyrazil na premiéru nového filmu akční sci-fi thrilleru od legendárního režiséra Stevena Spielberga s názvem Ready Player One: Hra začíná, který právě vstoupil do kin.

Stejně jako děj filmu, byla i jeho premiéra v kině 4DX provázena virtuální realitou. Podívat se prostřednictvím nového snímku do blízké budoucnosti přišel zpěvák Vlasta Horváth, moderátorka a modelka Radka Rosická, bojovník MMA Jiří Denisa Procházka, zpěvák Jakub Ondra, modelka Veronika Chmelířová nebo herec Jakub Wehrenberg.

Napínavý příběh, ve kterém se virtuální realita stává podstatnou součástí běžného života, vstupuje do českých kin. Snímek legendárního režiséra Stevena Spielberga s názvem Ready Player One: Hra začíná se již hned po premiéře těší velmi kladným recenzím. Uvedení snímku si všichni hosté vychutnali ve speciálním kině 4DX, který je k tomuto filmu jako stvořený. 3D projekce provázená doprovodnými efekty a pohyblivými sedačkami vtáhly do budoucího virtuálního světa každého přítomného diváka, včetně zpěváka a hudebníka Vlasty Horvátha, který si odskočil od pracovních povinností. V současné době totiž intenzivně pracuje na své nové desce, která vyjde na podzim. Na premiéru si z ulice odskočil také oblíbený zpěvák Jakub Ondra, který je známý nejen svými singly, ale také vystupováním přímo v pražských ulicích. Modelka Veronika Chmelířová se vydala prozkoumávat virtuální svět v doprovodu svého bratra a herec Jakub Wehrenberg si zašel do kina se svoji dcerou Katkou.

Nový film Ready Player One: Hra začíná můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, a to dokonce ve všech existujících formátech, tedy: 2D, 3D, 4DX, IMAX, Dolby Atmos a VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!