Miss Global Karolína Kokešová nafotila nové fotografie

25.02.2020

Zdroj foto: Anna Konieva

Karolína Kokešová, která získala po Taťáně Gregor Kuchařové a Tereze Fajksové teprve jako třetí Češka v historii prvenství na světové soutěži krásy, nafotila oficiální fotografie po své korunovaci. Titul získala už před měsícem v Mexiku. Okolnosti finále a samotného vyhlášení byly sice mírně dramatické, situace se však urychleně vyjasnila a Karolína může naplno začít plnit své povinnosti Miss Global.

Již brzy Karolínu čeká cesta na Bali, kde se opět setká s pořadateli soutěže Miss Global, proběhne focení i seznámení se s dalším programem, který absolvuje v průběhu svého ročního kralování. Oficiální fotografie, které nafotila ve své domovině pod hlavičkou České Miss, si však můžete prohlédnout již dnes. Karolíny krásu se podařilo perfektně zachytit výborné fotografce Anně Konievě, avšak stejně tak její půvaby podpořily i skvěle zvolené outfity z dílny návrhářského dua Poner.

Anna si spolupráci s krásnou Karolínou nemůže vynachválit. "Vždycky je skvělé, když se mi před objektiv postaví zkušená modelka, která přesně ví, jak se správně tvářit a jak pózovat. Karolína tohle všechno má, a navíc je opravdu nádherná, takže to je pak focení vyloženě radost. Ohromně si vážím téhle příležitosti, že jsem mohla nafotit první oficiální fotografie Karolíny po jejím vítězství na Miss Global. Těším se i na další spolupráci s Českou Miss," uvedla s úsměvem Konieva, pro kterou toto focení bylo započetím dlouhodobé spolupráce s Českou Miss.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!