MISS CZECH REPUBLIC STARTUJE

13.02.2018

Soutěž krásy Miss Czech Republic 2018 odstartovala.

Novinkou je, že se dívky už nemusí bát stresů s předváděním se v prádle či plavkách na castinzích v nákupních centrech.
Vítězku čeká roční pronájem bytu v Praze, osobní automobil, pracovní zakázky a ceny v hodnotě 3 miliónů korun a účast na světové soutěži. Soustřední všech finalistek proběhne v květnu v Egyptě.

MISS CZECH REPUBLIC opět letos vyhlásila 3 divoké karty, díky kterým se mohou dostat dívky do semifinále bez absolvování castingu.

První divoká karta je vyhlášena na Instagramu, kde dívky toužící po titulu Miss Czech Republic přidávají ke svým fotografií hachtag #wantedmissczechrepublic a #missczechrepublic. Z fotografií bude vybrána 23. dubna vybrána první semifinalistka.

Druhá divoká karta je vyhlášena na Facebooku
, kde pod fotografii naší úřadující Miss lidé označují tu dívku, která by se měla stát MISS CZECH REPUBLIC 2018. Zde bude opět vybrána jedna dívka, kterou vyhlásíme 22.dubna.

Třetí divoká karta
je modelingová a jedna dívka bude 24.dubna vybrána z modelingové agentury Pure Model Management, se kterou MISS CZECH REPUBLIC spolupracuje.

Kandidátky na prestižní titul MISS CZECH REPUBLIC 2018 při castingu budou před porotou ve dvou kolech a to představení se ve vlastním oblečení a při rozhovoru s porotou v koktejlových šatech. Promenáda v plavkách bude tak zařazena až při Semifinále.

Plavky budou ponechány pouze při fashion show, které se budou 5 z postupujících dívek do semifinále účastnit.

Vyřazením promenády v plavkách při výběrových kolech castingu tak chceme zpříjemnit cestu všem kandidátkám a myslíme si, že všechny dívky toto ocení a nebudou se castingu v OC tolik bát.

Foto J.Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky