Míša Nosková trávila noci s představitelem Casanovy

07.09.2020

Muzikáloví zpěváci vyrazili do zahraničí a to k našim sousedům na Slovensko. Na prestižní Muzikálový festival Josefa Bednárika odjeli muzikáloví zpěváci Michaela Nosková, Marián Vojtko a další kolegové, kteří měli prezentovat muzikál Casanova a další díla autora Zdeňka Bartáka.

Zatímco Marián Vojtko, který hraje v muzikálu Alberta z Valdštejna, trávil čas se svou rodinou, neboť festival se konal kousek od jeho domoviny, Míša Nosková si naplno užívala procedury, koupání v lázních Brusno, kde se daný festival konal. Marián Vojtko dodal: "po dlouhé době jsem byl doma a užíval jsem si odpočinku mezi představeními".

Nosková po dobu festivalu trávila noci na hotelu s představitelem titulní role muzikálu Casanova. Kdo je tedy hlavní hrdina muzikálu Casanova? Je tedy vztah Míši Noskové a jejího manažera Jindřicha minulostí ? Míša Nosková dodává: "Abych to uvedla na správnou míru, manažerem je pořád Jindřich a zároveň si zahrál hlavní roli v muzikálu Casanova".


Muzikálová diva Michaela Nosková nedorazila na festival jen jako umělec, ale zároveň jako spoluproducent festivalové verze muzikálu Casanova, kterou společně s partnerem pod hlavičkou jejich agentury přivezli představit slovenskému publiku, oba také část programu společně moderovali.

Na festivalu jsme dále mohli zahlédnout například Felixe Slováčka, Zdeňka Bartáka, ředitele festivalu Jána Kubiše a další.

Popravdě mnoha lidem tyto exhibice Noskové a jejího partnera vyráží dech a nikdo neví co od nich vlastně čekat. Jindřich se dokonce má objevit i v jedné z epizodních rolí v oblíbeném primáckém seriálu Sestřičky Modrý kód. Další tvář nevyzpytatelného "manažera" a dalších jeho deseti profesí?


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky