Mig 21 uzavřeli v Lucerně turné Hurá!

27.04.2019

Mig 21 rozezpívali i Eriku Stárkovou a uzavřeli tak Hurá! Tour třemi vyprodanými koncerty v Praze.

Oblíbená skupina Mig 21 se na 3 dubnové večery tradičně vrátila do pražského Lucerna Music Baru a důstojně tam uzavřela jarní část Hurá! Tour.

"Končí Hurá tour a já mám radost, že naši sponzoři si od začátku do konce nepřáli být jmenováni. Jste to totiž vlastně jen a jen vy, naši drazí fanoušci a fanouškyně. O to větší je náš dík." vyznává se frontman kapely Jirka Macháček.

Ozdobou pražských koncertů, tzv. třešničkou na dortu, byla herečka Erika Stárková, která všechny přesvědčila, že není jen Dášou, z teď už legendárního seriálu Most, ale také výbornou zpěvačkou, která s kapelou zazpívala hned 2 písničky, a to Tančím a baladu Orle.

Kapela MIG 21 tu představila i zbrusu nový singl, který se rozhodně objeví v setlistu nadcházejících letních koncertů.

"Bylo to zase kromobyčejně krásné, mohli jsme si na vás vyzkoušet naši novinku, píseň Mezku hyjé! a tudíž s ní můžeme rovnou do nahrávacího studia. Těšíme se na vás v létě na festivalech!" dodává Jirka Macháček.

Videoklip na již zmíněný song Mezku hyjé! uvede podzimní turné, které Migové odstartují 4.10. v Českých Budějovicích.

Ostatně všechny podzimní termíny už najdou fanoušci na www.mig21.cz

Mig 21 jsou česká popová (chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská) skupina, která se na domácí scéně pohybuje už od roku 1998. Proslavila se především hity Malotraktorem, Slepic pírka, Snadné je žít, Tančím, Chci ti říct, aj. Leaderem kapely je známý český herec Jiří Macháček.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!