MIG 21 jedou podzimní turné. Bude i výběrové album HITY A RARITY!

11.09.2020

S mottem "Hity a rarity" a zároveň s výběrem toho nejlepšího za více než 20 let fungování kapely, zavítá taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 - MIG 21 - do třinácti měst po celé České republice!

Těšit se můžete na všechny osvědčené hity a koncertní rarity, vtipné glosy zpěváka Jirky Macháčka i originální Migovskou scénu.

A následujícími slovy zve hudební fandy sám frontman kapely Jiří Macháček: "Vzhledem k tomu, že jsme měli během té naší vynucené pauzy spoustu času na skládání, máme pár písniček, které bychom si na našich drahých fanoušcích potřebovali vyzkoušet. A na to je podzimní šnůra ideální příležitostí. Což ovšem neznamená, že bychom jim nedali i to, co od nás tradičně očekávají. Ať už je to cokoliv."

Jako předzvěst blížícího se dvacátého výročí od vydání jejich debutového alba Snadné je žít, které kapela oslaví příští rok, a na který mají velkolepé plány, se MIG 21 rozhodli vydat během tohoto podzimu nečekaně nové výběrové album. Kolekce s názvem Hity a rarity bude obsahovat to nejlepší, co MIG 21 za více jak 20 let své koncertní historie naskládali, a k tomu i jednu zbrusu novou skladbu. Tu, a dle Macháčkových slov i nějaké další, svým fanouškům představí právě během tohoto turné, které začne 2.října v jihočeském Táboře. Poté bude následovat Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Olomouc, Krnov, Ostrava, Ústí nad Orlicí, Strakonice, Brno, Plzeň, Praha a své tažení zakončí v Hořovicích.

Rozpis termínů podzimních koncertů:

2. 10. Tábor

9.10. Liberec

10. 10. Mladá Boleslav

17. 10. Pardubice

23. 10. Olomouc

24. 10. Krnov

30. 10. Ostrava

31. 10. Ústí nad Orlicí

7. 11. Strakonice

12., 13. 11. Brno

20. 11. Plzeň

24., 25., 26. 11. Praha

4. 12. Hořovice

Více informací na www.mig21.cz a na sociálních sítích kapely.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!