Máme jako první fotky z POPELKY - bude to BOMBA !!!

03.10.2018

 ZKOUŠKY MUZIKÁLU TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU POD VEDENÍM FILIPA RENČE JDOU DO FINÁLE.

SPYCROSS SE ZÚČASTNIL ZKOUŠKY A MUSÍME KONSTATOVAT, ŽE NIC LEPŠÍHO OD MUZIKÁLU DRÁKULA TADY NEBYLO.

Přípravy rodinné pohádkové show Tři oříšky pro Popelku jsou ve finále. V tyto dny probíhají zkoušky již v kongresovém centru, kterých se účastňuje  celý produkční tým a všichni účinkující,  včetně živých zvířat .A jelikož je premiéra plánovaná na 12. října, tak již moc času nezbývá.

 Herecké obsazení muzikálu : Pavel Trávníček, Karel Heřmánek st., Veronika Žilková, Jan Rosák, Milan Peroutka, Štěpán Komárek, Sabina Rojková, Nikola Ďuricová, Kateřina Klausová, Anna Slováčková, Kamila Nývltová, Oldřich Kříž, Dagmar Zázvůrková, Jitka Sedláčková, Jana Švandová, Lukáš Adam, Lukáš Kofroň, Vít Levinský, Martin Kraus, Jan Komínek, Josef Vrána, Vlastimil Zavřel a Milan Šteindler.

FOTO: JAROSLAV HAUER

Režisér Filip Renč nám představil, jak  toto notoricky známé pohádkové téma ztvárnil.

"Filmovou pohádku všichni znají, včetně dnešních malých dětí, a já chci dodržet její romantickou poetiku a charakter. Obsáhle jsem to probíral také s režisérem původní filmové pohádky panem Vorlíčkem," uvedl Renč. Zároveň představil také scénografii, jaká bude na jednom z nevětších jevišť, jaká u nás máme, tedy v Kongresovém centru Praha k vidění. "K vytvoření atmosféry podobné jako ve filmu nám na jevišti pomůže moderní technika v podobě obří LED obrazovky, ale také živé prvky včetně tří koní, holubů, sovy a samozřejmě také Popelčina psíka. Pro zachycení hereckých akcí a detailů budou sloužit dvě kamery, díky nimž bude v živém přenosu na dalších dvou obrazovkách vidět vše dobře i z poslední řady hlediště," doplnil režisér.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!