Luxus na dosah, to je MORELO

04.12.2017

Společnost Obytné vozy s.r.o., která je jediným importérem a prodejcem obytných vozů MORELO v České republice Vás zve do nově otevřeného showroomu značky MORELO v Praze o rozloze 1700 m2.

Najdete u nás prodej luxusních obytných vozů MORELO, autorizovaný servis značky MORELO, prodejnu s kempingovým příslušenstvím o rozloze 400 m2 značek BRUNNER, DOMETIC, Camping Profi a půjčovnu obytných vozů do 3,5 tuny. Prodej a servis obytných vozů do 3,5 tuny včetně montáží doplňků a příslušenství.

Pohyb znamená změnu, změna je vzrušující a vyvolává emoce. Silné vzrušení a emoce ucítíte při pohledu na všechny modelové řady značky MORELO.

Zažijte s námi radost z cestování, více svobody a luxusu s domovem na čtyřech kolech. Prodej a servis luxusních obytných vozů MORELO najdete již na nové adrese: VGP Park, U Špejcharů 503/A4, 25267 Tuchoměřice, Praha - Západ (5 minut od letiště Václava Havla).

Více informací o nabídce značky MORELO, najdete na našich webových stránkách nebo navštivte náš showroom, kde si obytné vozy MORELO můžete prohlédnout.

Těšíme se Vaši návštěvu,
Tým MORELO

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!