Lucka Vondráčková z Kanady: Hodně osobní a emotivní zpověď

24.12.2018

(Prozradila, co je pro ni o těchto Vánocích nejdůležitější... A co si myslí o svých "neúspěších"...)

Lucie Vondráčková je stálicí české popové scény. Sama o sobě dost často říká, že více, než zpěvačkou, se cítí být herečkou, ale obě profese ji baví a naplňují. Ziskává jedno ocenění za druhým, ovšem nemá přehnané ambice a jde vždy jen do toho, o čem je přesvědčena, že má pro ní smysl. Teď se exkluzivně rozpovídala o svých pocitech, údajných "neúspěších" i situaci v rodině a o Vánocích.

Foto Jakub Ludvík

Ať je to film, seriál, nová píseň nebo klip, vše se jí daří. Teď je jedním z nejprodávanějších titulů v ČR její nové CD Růže, které už dosáhlo na Zatou desku!
V posledních měsících na ní a jejích aktivitách ale některá média nenechala niť suchou. Ona si z toho však nic nedělá a jde dál! Zároveň přímo z Kanady a těsně před Vánocemi prozradila, co je teď pro ní nejdůležitější.

Nejenom "odborné hodnocení" její práce a projektů, ale i "mediální válka" která se spustila díky prohlášení jejího stále ještě manžela na sociální síti letos v srpnu, jí samozřejmě nemůže nechat zcela v klidu. Ovšem zvládá to podle mnohých s grácií, bez ocčerňování Tomáše Plekance a žije hlavně tak, aby měly jejich děti klid. V Kanadě a bez účasti médii.

"Pro mě jako pro mámu je nejdůležitější, aby kluci byli v klidu! A aby všechny ty "tsunami" změny pocítili co možná nejméně a prožili klidné a dětsky krásné Vánoce tak, jak jsme byli doposud v Kanadě zvyklí...Nakonec přijede i tat'nek kluků a to je myslim moc fajn" svěřila se nám Lucka Vondráčková, která sice neprožívá zrovna veselé období, ale snaží se obklopovat prací, přáteli a žije teď a tady hlavně pro své dva syny.

Na zpěvaččínych sociálních sítích se dozvídáme o vítězství její písničky Paralelní světy v nejrůznějších hitparádách, o novém filmu Behind the lens, který má v prosinci premiéru, o Létu s gentlemanem a někdy dojde na bránění se pomluvě z druhé strany manželské barikády. To ovšem velmi minimálně.

"Nikdy jsem nedávala fotky se soukromí na sociální sítě. Teď jsem to dvakrát musela porušit, ale doufám, že se vše zase dostáne do normalních kolejí a obrany nebude třeba. Vždy za mě mluvila moje práce. Soukromí potřebuje klid a nepozornost reflektorů. Teď se vážně těším na konec roku. Snad ten nový přinese rozuzlení a nový zacatek" přeje si trochu tajemně Vondráčková, pro kterou byl ale na druhé straně odcházející rok hodně pestrý po pracovní stránce.

Klipy Nad Vltavou, V trávě, Paralelní světy, Solnej sloup..., všechny z desky Růže jsou velmi emotivní a u fanoušků i náhodných posluchačů Lucie jsou přijímány velmi pozitivně.

A co říká na mnohdy až "průhledně záměrně negativistická" hodnocení svých věcí, včetně komedie The Perfect Kiss a podobně?

"Neříkám na to nic, nikdy se nikdo nemůže zalibit všem. Tak to je. Film The Perfect Kiss si to dost odnesl, chudák. Ani do kin pořádně vpuštěn nebyl, ale je to podle mě hlavně televizní věc a tam má mít své roztomilé místo. Tak snad si ho i pres ty kopance co dostal, diváci najdou," míní zpěvačka.

Trochu "zarážející" je, že Vondráčková i přes velký tlak a téměř neuvěřtelný hon na čarodějnice se usmívá a v klidu se stará o rodinu i svou praci.
"Nevím, ale naše rodina vždycky pracovala, ať se dělo, co se dělo A ráda. Celých osm let, co žijeme daleko od ČR, jsem se přes rok starala o kluky a pak o prázdninách pracovala. Ne moc, ale vždycky. Takže jsem zvyklá. A vite co? Když do vás kopou a máchaj obličej v bahně, stejně to jako máma prostě musíte dát... Vstát, udělat snídani, dát klukům pusu na čelo a jít dál... Prostě musite," dodala emotivně ve své zpovědi Lucie Vondráčková, která se sice nezdá, ale je křehká, ale neoblomná a my ji přejeme klidné Vánoce a co možná nejúspěšnější rok 2019.

A hlavně lásku. Tu si prostě ta holka zaslouží...

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!